Spis treści
Aktorka, która swoją przygodę z kamerą zaczęła jako czterolatka, od zawsze wiedziała, jak zarabiać, by żyć na poziomie. Choć dziś epatuje luksusem – jej 500-metrowa willa na warszawskim Ursynowie to temat numer jeden w portalach plotkarskich – mało kto pamięta, że ten luksus ma swoją cenę. Marmurowe schody, przeszklone balustrady i przestronne wnętrza robią wrażenie przez cały rok. Pamiętajmy jednak, że, jak przyznała sama aktorka, zakup ten wymagał od niej sprzedania wszystkich nieruchomości i zaciągnięcia potężnego kredytu. Na szczęście nie tylko ona dokłada się do domowego budżetu. Klaudia od lat żyje o boku Oskara Wojciechowskiego, który już jako 20-latek był milionerem. Para uwielbia zmieniać wystrój wnętrz w zależności od okazji, a święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas, aby spędzić go w odpowiedniej atmosferze. Klaudia i Oskar udekorowali dom w imponujący sposób.
Świąteczna ekstrawagancja u Klaudii Halejcio
Klaudia nie oszczędzała! Wybór padł na tradycyjną, amerykańską estetykę - wszechobecna czerwień, zieleń i złoto. Gigantyczne girlandy oplatają barierki na antresoli, w tle błyszczą tysiące lampek na potężnych choinkach, a kanapach widzimy welurowe poduszki w świątecznej zieleni i czerwieni oraz pledy z wzorem kraty, nawiązującej do dekoracji z balustrad. Na jednym ze zdjęć widać rozłożony zestaw dekoracji - tradycyjny wieniec, a obok niego figurki Dziadka do Orzechów (Nutcracker) w klasycznej, wojskowej czerwono-zielonej odsłonie. Są tam również pluszowe misie i piernikowe ludziki w sweterkach. To musiało kosztować majątek, nawet jeżeli Klaudia tylko wynajęła te ozdoby.
Ostatnie trzy dni to było u nas prawdziwe świąteczne szaleństwo. Dekoracje, zamieszanie, cała rodzina w akcji — wszystko pod okiem Otylii @slubne_wariacje, która nadała kierunek i klimat, a my działaliśmy razem krok po kroku. W tym roku postawiliśmy na ciepło i przytulność, z nutą kraty inspirowanej Ralph Lauren. Dzięki temu w domu zrobiło się już naprawdę świątecznie i magicznie. Efekt końcowy pokażemy wkrótce — będzie pięknie.
- napisała Klaudia na Instagramie.