W sobotni wieczór widzowie zobaczą ostatnie Bitwy 16. edycji „The Voice of Poland”. Osiem duetów zmierzy się ze sobą na muzycznym ringu, walcząc o miejsce w kolejnym etapie programu - Nokaucie. Jedną z par będzie Gabriela Kurzac i Rafał Hnatio z drużyny Margaret. Ich wykonanie przeboju Sobla i sanah „Wynalazek Filipa Golarza” zachwyciło wszystkich, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.
Oboje potraficie czarować swoimi wokalami. Oboje potraficie bardzo świadomie używać subtelności, żeby wpływać na nasze emocje - wyznał oczarowany Baron.
Podobnego zdania był także Kuba Badach, który nie szczędził komplementów Gabrieli Kurzac - jednej z najmłodszych uczestniczek 16. edycji programu.
Gabriela, zrobiłaś coś, co się rzadko udaje. Byłaś jednocześnie obłędnie mocna i ostatecznie krucha. To są takie przeciwieństwa i ty w jakiś sposób zaklęłaś to - ocenił Kuba Badach.
Kogo Margaret zdecyduje się zabrać ze sobą do kolejnego etapu programu? Odpowiedź widzowie poznają w sobotni wieczór o godzinie 20:30 w TVP2 i TVP VOD.