Zima 2023

Polskie trasy narciarskie poza górami. Gdzie udać się na zimowe szaleństwo? [GALERIA]

2023-12-20 9:13

Miłośnicy narciarstwa mają szerokie pole do popisu i nie muszą udawać się w góry, aby skorzystać z tego rodzaju aktywności. W Polsce można znaleźć ciekawe trasy, które znajdują się poza typowymi ośrodkami górskimi, a odkrywanie ich to prawdziwa przygoda. Przedstawiamy kilka stoków idealnych na zimowe szaleństwo.

Do jazdy na nartach i snowboardzie nie potrzeba specjalnie wysokich gór, więc poza obszarami górskimi, każdy fan białego szaleństwa z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego przestawiamy ośrodki, które kuszą wspaniałymi trasami, a także mogą stać się niezwykle atrakcyjne, dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach czy desce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Daty otwarcia największych europejskich stoków narciarskich. Gdzie już można szusować?

Polacy O Swoich Fantazjach! Sonda Bez TABU | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Trasy narciarskie w Polsce - najpopularniejsze stoki poza górami

Na terenie całej Polski znajdują się prawdziwe perełki, jeśli mowa o trasach narciarskich, a amatorzy białego szaleństwa pochodzący ze północnej, czy też środkowej Polski, nie muszą przemierzać setki kilometrów, aby skorzystać z zimowych atrakcji. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz jakie stoki narciarskie znajdują się w twojej okolicy.