Wielkanoc

i

Autor: East News / MAREK LASYK/REPORTER

Życzenia wielkanocne 2020 na Messengera, Twittera i Facebooka. Co przesłać znajomym?

2020-04-13 10:14

Życzenia wielkanocne na 2020 rok, które są wręcz idealne do wysłania komuś na Messengera, Twittera, a także Facebooka. Nie główkuj nad własnymi rymami dłużej i sprawdź na ESKA.pl jakimi słowami wyrazić najlepsze życzenia drugiej osobie w tym wyjątkowym czasie. Krótko, wesoło i zabawnie tylko u nas!

Życzenia wielkanocne wcale nie muszą być długie i zawiłe. Tak naprawdę najważniejsza jest pamięć o bliskich i kilka ciepłych słów, które są szczególnie cenione w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. W dobie pandemii koronawirusa każdy z nas musi zmierzyć się z kompletnie nową rzeczywistością i podejść do tematu Świąt Wielkanocnych nieco inaczej niż zwykle. Mimo wszystko warto jest pamiętać o naszych bliskich, z którymi nie jesteśmy w stanie spędzić Wielkanocy w 2020 roku, dlatego też z tej okazji już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zestaw idealnych życzeń wielkanocnych, które charakteryzują się krótką treścią i są wręcz idealne do wysłania ich na Messengera, Twittera czy też Facebooka. Jeśli jeszcze nie wysłaliście garstki miłych słów swoim znajomym, nie zwlekajcie ani minuty dłużej i skopiujcie treści, które dla was przygotowaliśmy. Wszystkie z naszych poniższych życzeń z pewnością poprawią humor waszym bliskim i wywołają uśmiech na ich twarzy w tym trudnym czasie spowodowanym pandemią koronawirusa. Nie czekajcie dłużej i życzcie wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Sonda
Czy planujesz spotykać się z rodziną w tegoroczną Wielkanoc?

Życzenia wielkanocne 2020

Przygotowaliśmy dla was zestaw życzeń wielkanocnych na 2020 roku, które są stworzone na Messengera, Twittera, a także Facebooka. Listę ciepłych słów znajdziecie poniżej:

Wesołego Zająca,
co odwiedzi twego brzdąca!
Garść przemiłych, ciepłych słów,
które będą z tobą już.

Kolorowych pisanek,
na stole cudowności,
mokrego dyngusa
i cudownych gości!

Zajączka bogatego,
mazura cudownego,
pisanek kolorowych,
Świąt Wesołych i zdrowych!

Rozczochranych owieczek,
tęczowych jajeczek,
uroczych króliczków
i smakołyków w koszyczku!

Na Wielkanoc dużo wody,
doda zdrowia i urody,
tak więc szykuj wody dzbanek,
i przygotuj się na lanie!

Bogatego zająca co uśmiechem czaruje,
wspaniałego czasu, którego każdy z nas potrzebuje.
Już na Wielkanoc niech się spełnią twe marzenia
i wszystko niech będzie jak sny i pragnienia!

Kolorowych pisanek,
wody pełen dzbanek,
uśmiechów tylko szczerych
i wiosny pełnej nadziei.

Życzenia Wielkanocne 2020