Życzenia wielkanocne 2020 na Messengera, Twittera i Facebooka. Co przesłać znajomym?

2020-04-13 10:14
Wielkanoc
Autor: East News / MAREK LASYK/REPORTER

Życzenia wielkanocne na 2020 rok, które są wręcz idealne do wysłania komuś na Messengera, Twittera, a także Facebooka. Nie główkuj nad własnymi rymami dłużej i sprawdź na ESKA.pl jakimi słowami wyrazić najlepsze życzenia drugiej osobie w tym wyjątkowym czasie. Krótko, wesoło i zabawnie tylko u nas!

Życzenia wielkanocne wcale nie muszą być długie i zawiłe. Tak naprawdę najważniejsza jest pamięć o bliskich i kilka ciepłych słów, które są szczególnie cenione w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. W dobie pandemii koronawirusa każdy z nas musi zmierzyć się z kompletnie nową rzeczywistością i podejść do tematu Świąt Wielkanocnych nieco inaczej niż zwykle. Mimo wszystko warto jest pamiętać o naszych bliskich, z którymi nie jesteśmy w stanie spędzić Wielkanocy w 2020 roku, dlatego też z tej okazji już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zestaw idealnych życzeń wielkanocnych, które charakteryzują się krótką treścią i są wręcz idealne do wysłania ich na Messengera, Twittera czy też Facebooka. Jeśli jeszcze nie wysłaliście garstki miłych słów swoim znajomym, nie zwlekajcie ani minuty dłużej i skopiujcie treści, które dla was przygotowaliśmy. Wszystkie z naszych poniższych życzeń z pewnością poprawią humor waszym bliskim i wywołają uśmiech na ich twarzy w tym trudnym czasie spowodowanym pandemią koronawirusa. Nie czekajcie dłużej i życzcie wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzenia wielkanocne 2020

Przygotowaliśmy dla was zestaw życzeń wielkanocnych na 2020 roku, które są stworzone na Messengera, Twittera, a także Facebooka. Listę ciepłych słów znajdziecie poniżej:

Wesołego Zająca,
co odwiedzi twego brzdąca!
Garść przemiłych, ciepłych słów,
które będą z tobą już.

Kolorowych pisanek,
na stole cudowności,
mokrego dyngusa
i cudownych gości!

Zajączka bogatego,
mazura cudownego,
pisanek kolorowych,
Świąt Wesołych i zdrowych!

Rozczochranych owieczek,
tęczowych jajeczek,
uroczych króliczków
i smakołyków w koszyczku!

Na Wielkanoc dużo wody,
doda zdrowia i urody,
tak więc szykuj wody dzbanek,
i przygotuj się na lanie!

Bogatego zająca co uśmiechem czaruje,
wspaniałego czasu, którego każdy z nas potrzebuje.
Już na Wielkanoc niech się spełnią twe marzenia
i wszystko niech będzie jak sny i pragnienia!

Kolorowych pisanek,
wody pełen dzbanek,
uśmiechów tylko szczerych
i wiosny pełnej nadziei.

Życzenia Wielkanocne 2020
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze