Życzenia noworoczne 2022 - gify. Obrazki, jako nietypowe życzenia na Nowy Rok!

2021-12-31 17:03
Tradycyjne życzenia na Nowy Rok 2021. Zobacz najpiękniejsze wierszyki!
Autor: pixabay.com Tradycyjne życzenia na Nowy Rok 2021. Zobacz najpiękniejsze wierszyki!

Życzenia noworoczne 2022 to coś, czego poszukuje wiele osób. Sylwester i Nowy Rok to zawsze najbardziej wyczekiwane święto niemalże na całym świecie. W Polsce kojarzy się to nie tylko z szampanem, fajerwerkami i dobrą zabawą, ale także ze składaniem życzeń. Niektórzy robią to w zabawny sposób wysyłając gify. Kilka propozycji znajdziesz w ESKA.pl.

Życzenia noworoczne 2022 - gify. Obrazki, jako nietypowe życzenia na Nowy Rok! Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. To także czas, kiedy dzwonimy do naszych bliskich i znajomych, aby złożyć im życzenia. Niektórzy robią to także poprzez wiadomość MMS lub przez media społecznościowe. Zabawną formą złożenia życzeń jest wysłanie gifa, czyli ruchomego obrazka. Gdzie ich szukać? Znajdziesz je między innymi w ESKA.pl!

Pikantne życzenia noworoczne 2022 - dla dorosłych, śmieszne, oryginalne

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku

Życzenia noworoczne 2022 - GIFy

Wielu Polaków bardzo lubi nietradycyjne formy składania życzeń. Popularne są głównie wierszyki i zabawne rymowanki, ale to niejedyna opcja. Warto pójść o krok dalej i wysłać obrazek lub gifa. ESKA.pl postanowiła przygotować kilka specjalnie dla was. Znajdziecie je w galerii poniżej. Wystarczy kliknąć w wybranego gifa, a następnie będziecie mogli posłać go dalej w świat. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze