Życzenia na Boże Narodzenie 2021 - wierszyki od gwiazd wprawią w świąteczny klimat!

i

Autor: ESKA Życzenia na Boże Narodzenie 2021 - wierszyki od gwiazd wprawią w świąteczny klimat!

Życzenia na Boże Narodzenie 2021 - wierszyki od gwiazd! Sara James, Ochman i inni!

2021-12-25 10:22

Życzenia na Boże Narodzenie 2021 od gwiazd zawsze dają dużą radość. Wasi ulubieni artyści, których hitów słuchaliśmy w ostatnich dwunastu miesiącach lub po prostu śledziliśmy karierę - wysłali w Waszym kierunku dużo ciepłych słów! Przekonajcie się sami oglądając wideo już teraz.

Życzenia na Boże Narodzenie 2021 - wierszyki od znanych gwiazd wprawią Was w doskonały nastrój i sprawią, że na Waszej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Ciepłe słowa na święta, czyli życzenia bożonarodzeniowe 2021 specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA przekazali Sara James, Krystian Ochman, Stachursky, Marcin Maciejczak, Michał Szczygieł, Luna, Anastazja Maciąg, czy Wiktor Dyduła, zwycięzca dwunastej edycji programu The Voice of Poland. Szczere życzenia na Boże Narodzenie 2021 wysłali również członkowie projektu Team X. 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2022 - ładne życzenia, mądre, wierszyki

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Boże Narodzenia 2021 - wierszyki i życzenia

Wyjątkowy, szczególny, świąteczny czas staramy się poświęcić rodzinie. Zapominamy i odkładamy na bok zmartwienia i smutki ciesząc się rodzinną atmosferą. Oprócz śpiewania kolęd, ważne są również życzenia świąteczne. Życzenia na Boże Narodzenie 2021 od gwiazd cieszą fanów, poprawiają humor i pozytywnie nastrajają do działania.

Polska Policja śpiewa świąteczny hit Team X. Pokazali MEGA dystans!

Dokładamy się do życzeń gwiazd i również życzymy spokojnych, radosnych, rodzinnych i przepełnionych miłością świąt!