Zwyciężczyni Eurowizji porzucona przed ołtarzem. Zobacz VIDEO!

2019-02-07 15:04
Netta
Autor: East News / AP

Netta została porzucona przed ołtarzem? To wideo zszokowało internautów! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Kobiety o ślubie marzą już od wczesnego dzieciństwa. Gdy 'ten jedyny' ofiarowuje nam pierścionek, nie możemy doczekać się najszczęśliwszego dnia w naszym życiu. Niestety, łatwo może on zmienić się prawdziwy koszmar, gdy obiekt naszych westchnień, zamiast przysięgać nam miłość bierze nogi za pas! Sytuację, w której nie chciałby się znaleźć nikt pokazała w swoim teledysku Netta.

Netta porzucona przed ołtarzem? Co się stało? 

Narzeczony Netty uciekł sprzed ślubnego kobierca? Tak właśnie stało się w najnowszym teledysku do piosenki Bassa Sababa, który zadebiutował na początku roku. W klipie piosenkarka nie zachowała się jednak jak typowa porzucona przed ołtarzem panna. Netta szybko bierze sprawy w swoje ręce i postanawia nie tylko dogonić uciekającego, ale i się zemścić!

Bassa Sababa - ten teledysk to hit internetu! 

Teledysk do piosenki Bassa Sababa to już teraz hit internetu. Klip w rekordowym czasie osiągnął  prawie 4 miliony wyświetleń! Co w nim zobaczymy prócz uciekającego narzeczonego? Pełno w nim zakręconych zwrotów akcji i nawiązań do popularnych gier wideo. Cały teledysk możecie zobaczyć poniżej. Ale to nie wszystko! Już niedługo ukaże się zupełnie nowa wersja hitu. Bassa Sababa pojawi się w remiksie, który przygotował Gromee! 

Gromee i Netta podbiją świat! Bassa Sababa w szalonej wersji [AUDIO]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze