Zwycięzcą Voice of Poland 8 będzie Michał Szczygieł. Dlaczego?

2017-11-25 13:13
Zwycięzcą Voice of Poland 8 będzie Michał Szczygieł. Dlaczego?
Autor: Fot. East News Michał Szczygieł i Andrzej Piaseczny

Voice of Poland 8 na ostatniej prostej. W programie została najlepsza czwórka, ale czy to Michał Szczygieł jest najlepszym głosem w Polsce?

Voice of Poland 8 dobiega końca. Przed nami już ostatni odcinek muzycznego show. Wielki finał Voice od Poland 2017 zobaczymy w TVP 2 w sobotę 25 listopada. Chociaż na tydzień przed końcem w programie zostało czterech uczestników to można stwierdzić, że zwycięzcą ósmej edycji Voice of Poland będzie Michał Szczygieł z drużyny Andrzeja Piasecznego. Zastanawiacie się dlaczego? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl

Voice of Poland - SKANDAL, bo Andrzej Piaseczny 'upadł na głowę' i 'chyba niedosłyszy'

Autor: brak danych

  Voice of Poland to ustawka! Takie komentarze pojawiły się jeszcze przed końcem odcinka, w którym Andrzej Piaseczny ogłosił kontrowersyjny werdykt. "Tym razem Piasek upadł na głowę!!!", "Najgłupsza decyzja tej edycji!" to tylko niektóre z kome

Voice of Poland 8 - zwycięzca

Do finału Voice of Poland zakwalifikowali się Maja Kapłon, Łukasz Łyczkowski, Marta Gałuszewska i Michał Szczygieł. Wszystkich finalistów porównaliśmy ze sobą w trzech kategoriach (liczba odtworzeń singla na YT, ilość fanów na FB i awanse z pierwszego miejsca) i na tej podstawie wytypowaliśmy zwycięzcę ósmej edycji muzycznego show, którym został Michał Szczygieł. 

  • Odtworzenia singla na YouTube (stan na 20.11): Michał ze swoją piosenką Nic tu po mnie ma już 257 tys. odtworzeń. Marta zajmuje drugie miejsce mając 105 tys. wyświetleń. Plaża nad Wisłą Mai Kapłon ma 104 tys., a singiel Łukasza Łyczkowskiego zdobył jedynie 47 tys. odtworzeń.
  • Fani na Facebooku: Michał na swoim oficjalnym profilu zgromadził blisko 6,5 tys. fanów. Marta ma 6 tys., Maja blisko 3,8 tys., a Łukasz niespełna 3 tys. fanów na Facebooku.
  • Awanse do następnego odcinka: w tym przypadku nieźle radziła sobie cała czwórka uczestników. Michał za każdym razem do kolejnego programu na żywo przechodził z pierwszego miejsca.

Trzeba jednak zaznaczyć, że są to jedynie spekulacje, a zwycięzcę Voice of Poland 8 wybiorą widzowie podczas sobotniego finału. Cały czas możecie też głosować na swoje ulubione wykonania na vop.eska.pl/. Tam jak na razie prowadzi Marta Gałuszewska z piosenką I See Fire. Najlepsze wykonanie w programie zostanie nagrodzone: artysta dostanie 100 000 złotych na promocję swojej muzyki w Radiu ESKA i specjalną statuetkę ESKA Music Awards!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze