Dominik Dudek z narzeczoną

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Zwycięzca "The Voice of Poland" zaręczył się. Dominik Dudek pokazał wzruszające nagranie!

2024-06-21 11:53

Dominik Dudek, zwycięzca 13. edycji programu "The Voice of Poland", pochwalił się radosną nowiną. Po kilku latach związku artysta postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, a ona powiedziała "tak". Nagranie z tej wzruszającej dla obojga chwili trafiło do sieci.

Dominik Dudek zyskał popularność, biorąc udział w 13. edycji programu "The Voice of Poland". Utalentowany budowlaniec zrobił piorunujące wrażenie na wszystkich jurorach, którzy odwrócili się w jego stronę. Dominik postanowił kontynuować przygodę z formatem pod czujnym okiem Tomsona i Barona, a czas pokazał, że był to najlepszy możliwy wybór. Trenerzy doprowadzili Dudka do finału show, w którym ostatecznie zwyciężył. Wokalista nie ukrywa, że za zgłoszeniem do "The Voice of Poland" stała jego partnerka Aleksandra. Ukochana Dominika od zawsze wierzyła w jego talent i wiedziała, że ma wszystko, by podbić serca słuchaczy w całym kraju. Tak też się stało. Single piosenkarza odniosły sukces, a on sam otarł się o reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023. Po kilku latach związku Dominik Dudek postanowił oświadczyć się swojej ukochanej i podzielić z fanami nagraniem z tej wyjątkowej chwili. Z myślą o narzeczonej nagrał też swój nowy singiel.

Zobacz: Loreen zachwyca się Dominikiem Dudkiem. To on mógł jechać na Eurowizję 2023!

Dominik Dudek wygrał The Voice of Poland 13! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!

Dominik Dudek oświadczył się ukochanej

Dominik Dudek podzielił się swoim szczęściem na Instagramie, publikując nagranie z oświadczyn.

POWIEDZIAŁA TAK! Jestem przeszczęśliwy!! Oświadczyłem się najwspanialszej osobie na świecie! Z tej okazji napisałem dla niej piosenkę, której tekst idealnie opisuje to jak się przy niej czuję - napisał.

Utwór zatytułowany "Od kiedy jesteś" jest już dostępny. Co za piękna deklaracja miłości!