Zwolińska, Pająk i Andrzejak - najtrudniejsza BITWA w The Voice Kids?

2020-02-15 15:47
The Voice Kids
Autor: materiały prasowe TVP

Przed nami ostatnie Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się drużyna Cleo. Wokalistka wierzy, że to właśnie ktoś z jej teamu wygra program. Zobacz przedpremierowe wideo już teraz na ESKA.pl!

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem trzeciej edycji muzycznego show z udziałem najmłodszych. Dotychczas finalistów w swoich drużynach wybrali już Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W najbliższą sobotę na Cleo spadnie ciężar podjęcia decyzji, kto z jej ekipy przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem. - Moja drużyna jest najlepsza, czy to się komuś podoba czy nie! - mówi Cleo.

W teamie wokalistki jest wiele utalentowanych muzycznie dzieci, a wśród nich m.in.: Magdalena Pająk, Wiktoria Zwolińska i Cornelia Andrzejak. Cleo zdecydowała się połączyć na jednej scenie ich trzy niepowtarzalne głosy czego efektem było mistrzowskie wykonanie utworu „At Last” Etty James. - Dałam dziewczynom klasyk muzyki jazzowej, bo nie bałam się wysłać ich na wysokie szczyty. Te piękne diwy zaserwują nam wspaniałą ucztę muzyczną - mówiła Cleo tuż przed występem Magdaleny, Wiktorii i Cornelii. 

The Voice Kids 3 - bitwy u Cleo

Fragment występu tria z drużyny Cleo możecie zobaczyć już teraz. Dodajmy, że po zakończeniu występu pozostali trenerzy „The Voice Kids” nie kryli zachwytu.

- Mieliśmy dzisiaj iście królewski występ - podsumował występ dziewczyn Tomson.
- Sięganie po takie utwory wymaga dużej świadomości, dojrzałości i doświadczenia. Pokazałyście klasę i to, jak ten utwór jest piękny - dodał Baron.

Ostatnie Bitwy trzeciej edycji muzycznego show TVP2 w najbliższą sobotę o 20:00.

Najnowsze