Zwierzęta gwiazd - tak wyglądają pupile Roksany Węgiel, Ariany Grande i nie tylko! [GALERIA]

2020-07-02 14:19 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel i Ariana Grande
Autor: VIPHOTO/East News, VALERIE MACON/AFP/East News Roksana Węgiel i Ariana Grande

Jak się okazuje, przyjacielem człowieka wcale nie musi być drugi człowiek, a zwierzątko. Pupile nie tylko wywołują w nas radość, ale są zawsze przy nas i wiemy, że nigdy nas nie zawiodą. Pies, kot, chomik, królik, a może rybki? Zobacz w naszej galerii na ESKA.pl jak wyglądają pupile największych muzycznych gwiazd. Ten widok was zauroczy!

Zwierzęta to nie zabawki, a stworzenia, które też czują i potrafią kochać. Jak się okazuje, coraz więcej osób adoptuje psy ze schroniska lub kupuje je z hodowli, a następnie daje im dobry dom. Najważniejsze jednak jest to, że w każdym pupilu można odnaleźć także swojego prawdziwego przyjaciela. Zwierzęta to wierni towarzysze, którzy są bezinteresowni i całkowicie oddani swoim opiekunom. Nigdy się nie żalą, cieszą się na ich widok bardziej niż niejeden przyjaciel, którym jest człowiek. Czują kiedy ich pan jest smutny i zawsze wtedy się wtulają, by choć na chwilę złagodzić ból. 1 lipca obchodziliśmy nietypowe ale jakże ważne święto - Dzień Psa. Tego dnia wiele polskich gwiazd, zdecydowało się publikować w sieci fotografie swoich zwierzątek. Jednak nie tylko psy znajdują się w domach muzycznych celebrytów, a także koty. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają ich najlepsi przyjaciele - zwierzęta, koniecznie musicie przejść do naszej galerii poniżej. Zobaczycie tam pupila między innymi Roksany Węgiel, Ariany Grande, Dawida Kwiatkowskiego i nie tylko.

Dzień Psa - bydgoszczanka opowiada o swoich jamnikach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zwierzęta gwiazd - [GALERIA]

Zastanawialiście się jak wyglądają pupile waszych ulubionych gwiazd? Teraz macie okazję, by zobaczyć je w naszej galerii poniżej. Ale uwaga - rozczulenie i pozytywne emocje gwarantowane!

Najnowsze