Zuzia Grodzka - nastolatka o głosie anioła zachwyciła w The Voice Kids 2!

2019-02-17 11:03
Zuza Grodzka
Autor: East News / MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / materiały prasowe

Zuzia to utalentowana dziewczyna, która wystąpiła w The Voice Kids 2. Poznajcie ją lepiej na ESKA.pl

The Voice Kids znów zachwyca widzów telewizyjnej Dwójki! W programie udział biorą uzdolnione dzieciaki z całej Polski. To ich szansa by zaprezentować na scenie swój talent. Wśród uczestników znalazła się również Zuzia Grodzka. Dziewczyna zaprezentowała hit DJa Avicii - Addicted to you. To wykonanie zachwyciło Cleo i Dawida Kwiatkowskiego! Obydwoje odwrócili swoje fotele. 

Zuzia Grodzka - co o niej wiemy? 

Zuza jest 15-letnią Ślązaczką. Jej tata śpiewa w zespole rockowym, ale ona woli subtelne ballady, bo choć trenuje boks i może uchodzić za twardzielkę, to bardzo wrażliwa i delikatna dziewczyna. Nauczyła się nie przejmować tym, co myślą lub mówią o niej inni, jednak na wszelki wypadek emocje stara się ukrywać, pokazuje je dopiero śpiewając, tańcząc, czy grając na gitarze. Swoim wykonaniem Adicted To You pokazując, że to od jej głosu łatwo się uzależnić. Zuza na swojego trenera wybrała Dawida Kwiatkowskiego.

Zuzia nie przeszła do dalszego etapu. Wiemy jednak, że dziewczyna zrobiła wielki krok na drodze do kariery.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze