Zuza Jabłońska zmieniła się nie do poznania! Jak teraz wygląda gwiazda The Voice Kids?

2022-11-27 14:43
Zuza Jabłońska
Autor: AKPA

Zuza Jabłońska zmieniła się nie do poznania. Gwiazda znana z The Voice Kids postanowiła odrobinę poeksperymentować ze swoim wyglądem i przeszła ogromną metamorfozę. Teraz wygląda całkowicie inaczej!

Zuza Jabłońska przeszła ogromną metamorfozę. Młoda wokalistka, znana z pierwszej edycji programu The Voice Kids, zmieniła się nie do poznania. Zuzanna Jabłońska zajęła drugie miejsce z muzycznym show dla najmłodszych. Choć wygrana należała do Roksany Węgiel, to Zuza Jabłońska się nie poddała. Utalentowana wokalistka cały czas spełnia swoje marzenia i kroczy muzyczną drogą. Ma na swoim koncie między innymi utwory takie jak Spacer po linie, Wisła, Liczę dni, Wierna odważna i prawa czy, razem z Jan-Rapowanie i Siles Powiedz Mi To W Twarz. Zuza Jabłońska ma na swoim koncie również nominacje do Fryderyków 2019, 2021 oraz do konkursów Top Of The Top Sopot Festival i Joy Influencer Roku 2019. Młoda wokalistka ma ogromne wsparcie od fanów, którzy trzymają za nią kciuki i kibicują jej podczas zdobywania kolejnych sukcesów. Od The Voice Kids, w którym wzięła udział minęło już kilka lat, wokalistka w tym czasie przeszła sporą metamorfozę! Z charyzmatycznej nastolatki wyrosła na odważną i pewną siebie, młodą kobietę.

Ile pieniędzy dostają zwycięzcy polskich talent show? Sława to nie jedyna nagroda

Zuza Jabłońska - TEKST piosenki Liczę dni i FRAGMENT teledysku tylko na ESKA.pl!

Zuza Jabłońska - metamorfoza

Fani The Voice Kids z pewnością zastanawiają się, jak teraz wygląda Zuza Jabłońska. W życiu młodej wokalistki zaszło sporo zmian. Nie tylko w karierze, ale również w wyglądzie. Kiedy w 2018 roku wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno miała długie, brązowe loki, które przykuwały uwagę. Jednak Zuza Jabłońska postanowiła zmienić swój wizerunek i odrobinę poeksperymentować. Jakiś czas temu wokalistka pokazała zdjęcie, na którym zamiast bujnych, brązowych loków, ma proste blond włosy. Jednak niedługo później zdecydowała się na kolejną zmianę i postawiła na rudy. Musimy przyznać, że Zuza wygląda nieziemsko!

Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka. Wymowny opis mówi wiele o ich relacji!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze