Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka. Wymowny opis mówi wiele o ich relacji!

Roxie i chłopak
Autor: Screen z Instagrama: roxie_wegiel, AKPA

Roksana Węgiel opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym pozuje w czułych objęciach swojego partnera. Opis, który zamieściła młoda wokalistka mówi sporo o ich relacji i uczuciu. Wygląda na to, że para jest ze sobą naprawdę szczęśliwa!

Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka wygląda naprawdę uroczo! Wokalistka opublikowała zdjęcie i dodała opis, który wiele mówi o ich relacji. Niedawno Roksana Węgiel podzieliła się ze światem radosną nowiną. Młoda wokalistka powiedziała wprost, że jej serce jest już zajęte, a jej chłopak jest dla niej ogromnym wsparciem. Fani Roksany uwielbiają śledzić to, co publikuje w social mediach. Gwiazda dzieli się z nimi swoimi przygotowaniami do koncertów i festiwali. Jednak Roksana Węgiel dosyć zachowawczo publikuje zdjęcia dotyczące jej życia poza sceną. Niedawno podkreśliła też, że pomimo poinformowania wszystkich o swoim związku, wokalistka nie zamierza pokazywać wizerunku swojego chłopaka na czerwonym dywanie i w Internecie. Jednak tym razem zrobiła wyjątek! Romantyczne zdjęcie Roxie Węgiel z partnerem jest naprawdę urocze.

Ala Tracz nie zwalnia tempa. Młoda wokalistka prezentuje singiel Gdzie jest mój dom?

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel - chłopak

Chłopak Roksany Węgiel nie jest raczej widywany ani na ściankach ani na social mediach wokalistki. Choć Roxie przyznała, że nie chce publikować jego wizerunku, to tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie gwiazda zachęciła fanów do zadawania jej pytań, by mogła na nie odpowiedzieć w relacji. Jedno z nich zadał jej chłopak. Partner Roksany Węgiel zapytał, czy go kocha. Wymowna odpowiedź, którą wokalistka zamieściła mówi wiele o ich relacji.

Najmocniej!

Zdjęcie, które dodała Roxie pokazuje parę w czułych objęciach.

Magda Welc wygrała 3. edycję Mam Talent. Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Roxie Węgiel z chłopakiem
Autor: Screen z Instagrama: roxie_wegiel

Wygląda na to, że Roksana Węgiel jest naprawdę zakochana!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE