Zuza jabłońska

i

Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Zuza Jabłońska z The Voice Kids i Baron w jednej piosence?! Artystka zapowiedziała nowy hit!

2019-02-15 12:05

Zuza Jabłońska to wyjątkowa piosenkarka znana między innymi z hitu Powiedz Mi To W Twarz nagranego z Janem-rapowanie i Siles. Niezwykłą wokalistkę poznaliśmy dzięki pierwszej edycji programu The Voice Kids w 2018 roku. Zuza dostała się do ścisłego finału i chociaż pokonała ją wtedy Roksana Węgiel, jej kariera potoczyła się sama. Artystka zapowiedziała właśnie, że będziemy mogli usłyszeć ją we wspólnym utworze z dobrze znanym muzykiem. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów Zuzy Jabłońskiej. Artystka nie spoczęła na laurach i pracuje obecnie nad nowym materiałem. Okazuje się, że już niebawem poznamy utwór, który wokalistka stworzyła wspólnie z byłym trenerem! W mediach społecznościowych pojawiła się zapowiedź piosenki Zuzy i Barona z Afromental, który był jednym z mentorów dziewczyny w The Voice Kids. 

Przeczytaj też: JDabrowsky - piosenka na Walentynki we wszystkich muzycznych gatunkach na raz!

Quiz: Do którego trenera The Voice Kids 3 byś trafił?

Pytanie 1 z 7
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?

Zuza Jabłońska i Baron - co wiemy o piosence? 

O piosence nie wiemy obecnie zbyt wiele. Zuza udostępniła na swoim Instagramie dwa zdjęcia z Baronem i opatrzyła je komentarzem: Pośpiewane, nagrane i do domu. Dziękuję za dziś. Baron, moja walentynka. Wygląda na to, że utworu spodziewać możemy się w ciągu najbliższych tygodni. Może wkrótce, któraś z gwiazd zdradzi coś więcej? Tajemniczy post Zuzy Jabłońskiej możecie zobaczyć poniżej.