Zuza Jabłońska w hicie Billie Eilish. Jej cover Everything I Wanted zwali was z nóg!

2020-01-20 10:14 MK
Zuza Jabłońska
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Tego nikt się nie spodziewał! Doskonale znana wszystkim widzom The Voice Kids wokalistka Zuza Jabłońska, która nie tak dawno zaprezentowała utwór Wisła, tym razem zdecydowała się na nagranie własnej interpretacji najnowszego hitu Billie Eilish - Everything I Wanted. Na ESKA.pl już teraz posłuchacie tego wyjątkowego wykonania. Czy Zuza przyćmiła samą Billie?

Zuza Jabłońska - hit Billie Eilish w jej wykonaniu z pewnością zaskoczy wszystkich fanów! Po tym, jak Zuza Jabłońska dotarła do finału pierwszej edycji programu The Voice Kids, widzowie nie mieli wątpliwości, że za jakiś czas zrobi się o niej naprawdę głośno. Dziewczyna szybko weszła do studia nagraniowego i zaczęła zbierać materiał na swój debiutancki album, którego premiera przewidziana jest na 2020 rok. Niedawno, bo pod koniec października, Zuza Jabłońska zaprezentowała singiel Wisła, do którego teledysk został odtworzony w serwisie YouTube blisko milion razy!

W programie The Voice Kids, Zuza Jabłońska wielokrotnie udowodniła, że świetnie radzi sobie również w czyimś repertuarze. W trakcie przygody z show, dziewczyna zachwyciła zarówno trenerów, jak i publiczność swoimi interpretacjami hitów Dawida Podsiadło, Beyonce czy też Imagine Dragons. Teraz, Zuza zdecydowała się wziąć na warsztat najnowszą piosenkę idolki nastolatków na całym świecie - Billie Eilish. Mowa oczywiście o kawałku Everything I Wanted, który jest dedykowany bratu wokalistki.

Zuza Jabłońska - cover Billie Eilish

Cover hitu Everything I Wanted w wykonaniu Zuzy Jabłońskiej zadebiutował w sieci oraz w serwisach streamingowych w piątek, 17 stycznia 2020 roku. Na pozytywne recenzje ze strony fanów nie trzeba było długo czekać! Jeśli jesteście ciekawi, jak ta utalentowana nastolatka wypadła w kawałku Billie, poniżej znajdziecie wideo. Posłuchajcie koniecznie!

Najnowsze