Zuza Jabłońska rzuca wyzwanie słuchaczom. Płyta Psycho pozycją obowiązkową!

2020-10-13 16:45 Rafał Wróblewski
Zuza Jabłońska rzuca wyzwanie słuchaczom. Płyta Psycho pozycją obowiązkową!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Zuza Jabłońska rzuca wyzwanie słuchaczom. Płyta Psycho pozycją obowiązkową!

Boimy się tego, czego nie znamy - mówi Zuza Jabłońska – ale to nas nie usprawiedliwia. Dziwnie się zachowuję? Boisz się mnie? Nie rozumiesz? Powiedz mi to w twarz – takie wyzwanie rzuca nam wszystkim debiutująca albumem pt. Psycho 17-letnia wokalistka z zespołem Tourette'a.

Zuza Jabłońska - jedna z najciekawszych młodych artystek, która świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy. Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka The Voice Kids, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę. W swoich tekstach porusza bardzo ważne problemy społeczne.

Niekontrolowane tiki, niezidentyfikowane dźwięki, każdy jej ruch są jak Spacer po linie, bo zawsze istnieje ryzyko, że ktoś wokół nie zrozumie, nie będzie nawet próbował… Lęk budzi agresję i hejt. A ona w jednym ze swoich utworów, pt. Wisła śpiewa: Kumam ich tak jak nikt, a oni mnie niekoniecznie  dlatego nagrała ten krótki film. Dla wykluczonych i wykluczających. I deklaruje: wytłumaczę, oswoję, zapoznamy się.

Zuza Jabłońska w Domowym Graniu. Tymi wykonaniami zrobiła niespodziankę fanom!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zuza Jabłońska - płyta Psycho

16 października będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Zuzy Jabłońskiej pt. Psycho. Znajdą się na niej takie single jak: Powiedz mi to w twarz, Spacer na linie, Wisła, Ty tylko chcesz, czy Liczę dni. Na album zostali zaproszeni wyjątkowi goście: Jan-rapowanie, Siles, Sarius, Czesław Śpiewa czy Kuba Karaś z zespołu The Dumplings. Krążek pojawi się w wersji standard (12 utworów) oraz deluxe (16 utworów). Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży i można zamówić ją na stronie internetowej Empiku. Tracklista do sprawdzenia poniżej:

 1. Nie zasypiaj
 2. Liczę dni
 3. Powiedz mi to w twarz ft. Jan-rapowanie, Siles
 4. Spacer po linie
 5. Wisła
 6. Duch ft. Sarius
 7. Paparapa
 8. Ty tylko chcesz ft. Kuba Karaś
 9. Psycho
 10. Nie mów do mnie
 11. Tarapaty ft. Czesław Śpiewa
 12. Nic się nie stało
Najnowsze