Zuza Jabłońska czaruje z Pawbeatsem i VNM. Piosenka Azyl porusza ważny temat

Zuza Jabłońska czaruje z Pawbeatsem i VNM. Piosenka Azyl porusza ważny temat
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Zuza Jabłońska czaruje z Pawbeatsem i VNM. Piosenka Azyl porusza ważny temat

Pawbeats opublikował kolejny singiel z albumu Nocna. W utworze Azyl gościnnie pojawili się wokalistka Zuza Jabłońska i raper VNM. O czym jest ich wspólny utwór? Przekonajcie się sprawdzając i słuchając premierowo już teraz.

Pawbeats po dobrym odbiorze poprzednich singli postawił po raz kolejny na duet nagrywany metodą na setkę wraz z całym zespołem. Nie wyobrażam sobie innego składu w tak emocjonalnym singlu jak Azyl, to musieli wykonać Zuza z Tomkiem, których droga i ścieżki kariery, to historie na osobny track albo w ogóle dokument. Cieszę się z tej współpracy - zapowiada bydgoski producent. Do tej pory producent nie zdradził pełnej listy gości ani utworów. Preorder NOCNEJ dostępny jest w trzech formach - CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji NIGHT BOX, której zawartość jest nieznana.

Zuza Jabłońska w Domowym Graniu. Tymi wykonaniami zrobiła niespodziankę fanom!

Pawbeats - płyta Nocna

Album NOCNA to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Pawbeats, Zuza Jabłońska & VNM - piosenka Azyl

Najnowsze