Zui wróciła z rapową propozycją. Piosenką Basic wyjaśnia hejterów [TYLKO U NAS]

Zui wróciła z rapową propozycją. Piosenką Basic wyjaśnia hejterów [TYLKO U NAS]
Autor: BIG HEART Zui wróciła z rapową propozycją. Piosenką Basic wyjaśnia hejterów [TYLKO U NAS]

Basic - to tytuł nowej piosenki Zui, czyli raperki, którą kilka lat temu pokochali polscy internauci. Wszystko za sprawą utworu Zuigram, Wyluzui, czy Byliśmy pyłem gwiazd - we współpracy z Białasem i Solarem. Jak brzmi nowa piosenka Zui? Poznajcie ją przedpremierowo na ESKA.pl!

Zui powróciła z mocnym uderzeniem i z impetem weszła w 2021 rok. Młoda wokalistka, która dała się poznać jako pierwsza dama SBM Label, wydała bujający utwór Whisky, który zebrał mnóstwo pozytywnych opinii. Zui, a tak naprawdę Zuzanna Bracichowicz, Dwa miesiące od wydania tego singla powraca z kolejnym potencjalnym, rapowym hitem. Mowa o piosence Basic, którą możecie poznać przedpremierowo TYLKO NA ESKA.pl. 

Zui o piosence Basic powiedziała nam: - Postanowiłam wrócić do swoich muzycznych korzeni i na pierwszy ogień wypuszczamy singiel Basic. To dobry beat z wyraźnym tekstem i świeżo brzmi. Jestem mega nakręcona, bo kocham te robotę i przesiadywanie w studio do późnych godzin nocnych, no i teraz mogę robić to na co tylko mam ochotę. Nie jestem basic bitch… nie kręci mnie szablonowe myślenie i nie uznaję bycia kimś innym niż bycie sobą - powiedziała ZUI.

Zui wróciła z rapową propozycją. Piosenką Basic wyjaśnia hejterów

Basic od Zui przedpremierowo wraz z teledyskiem poznaliście tylko na ESKA.pl, a cały klip zobaczycie premierowo 7 kwietnia 2021 o godzinie 15:00 na kanale ZuiOfficial na YouTube.

Zui - kim jest?

Zui, gdy miała 17 lat podbiła serca słuchaczy utworem Zuigram, który był przełomowy dla polskiego, damskiego rapu - ponad 5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Ustanowiła wzór tego, jak powinien brzmieć melodyjny rap w kobiecym wydaniu z wyrazistym tekstem, punchline’ami i braggą. Pomimo, iż na kilka lat rozstała się z hip-hopem, nie zaprzestała pisać tekstów i produkować nowych beatów, aby teraz wrócić ze zdwojoną siłą.

Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Najnowsze