Zostań Patronem ulubionego kanału na YouTube! Jak skorzystać z nowej opcji?

i

Autor: canva.com Zostań Patronem ulubionego kanału na YouTube! Jak skorzystać z nowej opcji?

Zostań częścią ulubionego kanału na YouTube! Jak skorzystać z nowej opcji?

2020-04-22 13:04

YouTube cały czas rozwija nowe funkcje. Tym razem będziemy mieli możliwość zostać patronem naszego ulubionego kanału. Jak działa nowa usługa i czy warto z niej skorzystać? Wszystkich szczegółów dowiecie się już teraz na ESKA.pl.

Zostań patronem kanału na YouTube i wspieraj swoich ulubionych twórców! Platforma YouTube cały czas rozwija nowe funkcjonalności. Najpopularniejszy serwis video, który dziennie odwiedza kilkaset milionów osób, postanowił wprowadzić nową opcję, która da możliwość wspierania twórców. Każdy z użytkowników, który ma ochotę, będzie mógł wspomóc ulubionego YouTubera i zostać jego patronem. Jak wesprzeć influencera, którego regularnie obserwujemy na YouTube?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Jak zostać patronem na YouTube?

Platforma YouTube postanowiła wprowadzić bardzo podobne rozwiązanie jakie od jakiegoś czasie obserwujemy na Twitchu. Użytkownicy, którzy wykupią, lub już posiadają usługę YouTube Premium, będą mogli otrzymać członkostwo jednego kanału na YouTube. Na chwilę obecną opcja dostępna jest w Japonii, Irlandii, Korei Południowej, Brazylii oraz Wielkiej Brytanii. Oferta jest ograniczona czasowo do 31 maja 2020 roku. Zagraniczne media donoszą, że jeżeli się sprawdzi, platforma wprowadzi ją na kolejne rynki. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE