Facebook

i

Autor: LEON NEAL/AFP/East News

Facebook testuje kolory tła dla profili! Czy będzie można je zmieniać?

2020-04-22 10:34

Facebook od zawsze kojarzy się wszystkim z kolorem niebieskim, który zdecydowanie króluje w tej aplikacji. Okazuje się jednak, że być może użytkownicy będą mogli zmienić wygląd swojego profilu ustawiając nowy kolor tła. Takiej opcji jeszcze nie było, a więc ciekawe jak przyjmą ją internauci! Więcej o testowanej opcji Facebooka już na ESKA.pl

Facebook od zawsze kojarzony jest z niebieskim kolorem i każdy z nas jest już do tego przyzwyczajony. Okazuje się jednak, że aplikacja zamierza przetestować nową funkcję, która może być bardzo interesująca dla wszystkich użytkowników, ponieważ  wprowadzi nowy wygląd i świeżość do portalu społecznościowego, który jest używany przez niemalże cały świat. Żyjemy w czasach, w których nie posiadania konta na Facebooku jest czymś niecodziennym, ponieważ to właśnie na media społecznościowe poświęcamy najwięcej swojego wolnego czasu. Facebook planuje przetestowanie całkiem nowej opcji, jakiej jeszcze na tym portalu nie było, a mianowicie mowa tu o możliwości zmiany koloru tła na naszych profilach społecznościowych. Internauci dla urozmaicenia często zmieniają swoje zdjęcie profilowe lub grafikę w tle, a co powiedzą na zmianę całego koloru tła? Funkcja ta z pewnością będzie mieć swoich ulubieńców, ponieważ będzie ona widoczna gołym okiem.

Sonda
Czy podoba Ci się nowy wygląd Facebooka?

Facebook i zmiana koloru tła - jak to ma wyglądać?

Facebook zamierza przetestować opcję, która zmieniałaby kolor tła naszego profilu społecznościowego w oparciu o dominujący kolor na zdjęciu profilowym, a więc jeśli nasz zdjęcie profilowe będzie składało się w większości z barw fioletowych, kolor tła dopasuje się do niego i również zmieni się na kolor fioletowy.

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?