Żora Korolyov nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci?

i

Autor: WBF Żora Korolyov nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci?

Żora Korolyov nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci?

2021-12-22 0:18

Żora Koroliow nie żyje. Smutna wiadomość o nagłej śmierci popularnego tancerza pojawiła się późnym wieczorem, 21 grudnia 2021. Przekazał ją Paweł Dudek, czyli Czadoman, zamieszczając w sieci screen przedstawiący ich ostatnią rozmowę. Jaka jest przyczyna śmierci? Co się stało i dlaczego Żora Korolyov nie żyje?

Spis treści

  1. Żora Korolyov - kim był?
  2. Żora Korolyow nie żyje - śmierć
  3. Żora Koroliow - przyczyna śmierci

Żora Korolyov nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci? Żora Koroliow nie żyje, o czym poinformował dobry znajomy popularnego tancerza, Paweł Dudek. 21 grudnia 2021, muzyk znany bardziej, jako Czadoman pożegnał Koroliowa publikując screena z ich ostatnią wymianą wiadomości. 

Żora Korolyov - kim był?

Żora Korolyov to tancerz urodzony w Odessie. W latach 2007 i 2008 był trenerem Tańca z Gwiazdami w TVN. Tańczył z Kasią Cerekwicką, Isis Gee oraz prezenterką pogody, Agnieszką Cegielską. Odgrywał również rolę Saszy Iwanowa w serialu Tylko Miłość na antenie Polsatu. Miał 34 lata.

Żora Korolyow - śmierć, przyczyna, żona, rozwód, wiek, dzieci, taniec. Kim był Koroliow?

Bezczel nie żyje

Żora Korolyow nie żyje - śmierć

Śmierć Żory Koroliowa wstrząsnęła internautami. Pod postem Czadomana pojawiło się mnóstwo komentarzy i wyrazów współczucia dla rodziny utalentowanego, cenionego tancerza. Sam Paweł Dudek, napisał: - To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie...

Żora Koroliow nie żyje

i

Autor: screen z facebooka: facebook.com/czadomanprywatny/posts/2836246343332452

Żora Koroliow - przyczyna śmierci

Jaka jest przyczyna śmierci Żory Koroliowa? Super Express dowiedział się nieoficjalnie, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Informator se.pl powiedział, że tancerz był zabiegany. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwała karetkę, jednak mimo reanimacji stwierdzono zgon.

Wiadomość o śmierci Żory Koroliowa potwierdziła także jego partnerka. Napisała: Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy...