Żona Sławomira zaliczyła wpadkę! Pokazała za dużo w Big Music Quiz

2018-03-08 12:10
Żona Sławomira zaliczyła wpadkę! Pokazała za dużo w Big Music Quiz
Autor: VIPHOTO/East News Big Music Quiz

Żona Sławomira zaliczyła wpadkę w Big Music Quiz i pokazała odrobinę za dużo! Zobacz, co się stało podczas nagrania programu.

Żona Sławomira, Magda, zaliczyła niemałą wpadkę na nagraniach do programu Big Music Quiz! Co takiego stało się podczas kręcenia odcinka? Magda 'Kajra' Kajrowicz, która razem ze swoim mężem będzie współprowadzić muzyczny program w TVP2, dała się niestety złapać w dość mocno niefortunnej sytuacji. Sprawdź, jaką wpadkę zaliczyła na planie Big Music Quiz!

Wpadka żony Sławomira w Big Music Quiz!

Big Music Quiz, program muzyczny, który ma wystartować w niedzielę 11 marca, wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Między innymi dlatego, że poprowadzi go autor hitu Miłość w Zakopanem, który szturmem podbił serca polskich słuchaczy. Jeszcze przed premierą wszyscy z fani Sławomira z zaciekawieniem śledzą, co wydarzy się w pierwszym odcinku. Ale tego chyba nie spodziewał się nikt! Magda, żona wokalisty, która bardzo często występuje razem z nim, ma pojawić się także w Big Music Quiz. Podczas nagrań do programu, kiedy para prezentowała swój słynny wyskok, Magda dała się przyłapać na... zaprezentowaniu bielizny!

Żona Sławomira zaliczyła wpadkę! Pokazała za dużo w Big Music Quiz
Autor: VIPHOTO/East News Big Music Quiz

Chociaż wpadka nie jest spektakularna, nie umknęła fotoreporterom! Ciekawe, czy para planuje powtórzy charakterystyczny skok Magdy również w kolejnych odcinkach ;)

W pierwszym odcinku Big Music Quiz będziemy mogli zobaczyć m.in. Aleksandrę Widawską, Darię Widawską oraz Annę Dereszowską. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w niedzielę 11 marca w TVP2.

Big Music Quiz - o co chodzi w programie Sławomira?

Autor: brak danych

  Big Music Quiz - o co chodzi? Zasady programu Sławomira Zapały wyjaśniamy w jednym miejscu. W hitowym show wiosennej ramówki Telewizji Polskiej udział biorą wielkie gwiazdy, które znacie ze świata seriali czy filmów. Co tydzień dowiemy się, jaką

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze