Zombie Boy nie żyje. Znacie go z teledysku Lady Gagi i polskiej piosenkarki

2018-08-03 9:44
Zombie Boy nie żyje. Znacie go z teledysku Lady Gagi i polskiej piosenkarki
Autor: fot. John Marshall Mantel/Sipa USA/sipausa / East News

3 sierpnia w nocy świat obiegła informacja o śmierci charyzmatycznego modela, Ricka Genesta, czyli Zombie Boy'a. Co się stało? W jakich klipach wystąpi?

Zombie Boy nie żyje - taka informacja zalała zagraniczne media w 3 sierpnia w nocy. Serwis TMZ podaje, że model został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu 1 sierpnia, ale wiadomość pojawiła się dopiero teraz. Pokryty tatuażami Rick Genest, miał 32 lata. 7 sierpnia obchodziłby swoje 33. urodziny. Popularność zyskał współpracując m.in. z Lady Gagą! 

Zombie Boy nie żyje - co się stało?

Zombie Boy zmarł 1 sierpnia 2018. Jak podała rozgłośnia iHeartRadio, Kanadyjczyk targnął się na swoje życie. Zombie Boy, czyli Rick Genest urodził się 7 sierpnia 1985 roku w LaSalle w Kanadzie. Miał kilkanaście lat, gdy wykryto u niego guza mózgu, którego udało się usunąć. Pierwszy tatuaż zrobił mają 19 lat. Wytatuował sobie czaszkę i piszczele na lewym ramieniu. We wrześniu 2012 roku Genest stał się twarzą wytwórni muzycznej Roc-A-Wear, marki Jay-Z.

Zombie Boy - jak wyglądał bez tatuaży?

Zombie Boy nie żyje - teledyski

Zombie Boy zyskał popularność w 2011 roku, kiedy to wystąpił w teledysku Born This Way - Lady Gagi! Właśnie amerykańska piosenkarka sprawiła, że wytatuwany w całości model zyskał sławę i rozpoznawalność. Gaga skomentowała śmierć swojego przyjaciela w serwisach społecznościowych: - Samobójstwo mojego przyjaciela Ricka Genesta jest wstrząsające. Musimy bardziej się starać, by zmienić naszą kulturę. Nasze zdrowie psychiczne musi stać się priorytetem i nie możemy bać się o nim rozmawiać. (...) Jeżeli cierpicie, zadzwońcie już dziś do rodziny lub przyjaciół. - wokalistka zadeklarowała, że jej fundacja będzie wspierać osoby młode, potrzebujące pomocy.

Zombie Boy znany jest również z teledysku polskiej piosenkarki. W 2012 roku pojawił się u boku Honoraty Skarbek w teledysku Sabotaż. 

Najnowsze