Znany TikToker na fali krytyki. Czy Natan Marcoń odbuduje reputację?

i

Autor: fot. Fame MMA Natan Marcoń - Naturalny Bóg Estetyki

Znany TikToker na fali krytyki. Czy Natan Marcoń odbuduje reputację?

2022-10-04 21:43

W ostatnim czasie wśród influencerów aż roi się od dram! Znani TokTokerzy oraz youtuberzy generują coraz więcej konfliktów, w końcu nic nie sprzedaje się tak dobrze, jak kłótnie. Jednym z nich jest działający od dłuższego czasu w internecie Natan Marcoń, inaczej nazywany ,,Bogiem Estetyki''.

Natan Marcoń działa w social mediach od dłuższego czasu, jednak dopiero niedawno zyskał on większą popularność. Wiąże się to przede wszystkim z jego TikTokiem znanym prawdopodobnie każdemu, kto dużo siedzi w polskim internecie. Mowa tutaj oczywiście o wideo, na którym napluł na płatki jednej z influencerek - Fagaty. Dziewczyna sama doprowadziła do rozpowszechnienia tego wideo na większą skalę, gdyż napisała o nim na swoim twitterze. Dzięki temu, a także innym influencerom, którzy zapraszali go do udziału w swoich filmach, Natan Marcoń jest obecnie jednym z popularniejszych twórców.

Kulisy FAME MMA 15

Natan Marcoń - Naturalny Bóg Estetyki

Charakterystyczna dla Natana Marconia jest wysportowana sylwetka. Chłopak wygląda naprawdę dobrze, a na swoich social mediach motywuje ludzi do ćwiczeń oraz zdrowego trybu życia. Zyskał on popularność na tyle, że dostał walkę na Fame MMA. Na następnej gali zawalczy z Radosławem Paszko, znanym pod pseudonimem ,,Wiejski Koks''. Na konferencji został oskarżony o wspomaganie się sterydami oraz dostał propozycję, aby za naprawdę dużą sumę pieniędzy wykonał badania na ich obecność w organizmie. Stwierdził, że to jednak mu się nie opłaca, co zdecydowanie wzmocniło domysły na ten temat. Obecnie Natan Marcoń, który zarzekał się, że jego wygląd jest naturalny nie wydaje się być dosyć wiarygodny.

Natan Marcoń - TikToker przeprosił Fagatę

Naplucie na płatki jednej z najpopularniejszych youtuberek było dosyć kontrowersyjnym ruchem, jednak zdecydowana większość nie krytykowała go za to, ze względu na kontrowersje dotyczące jej osoby. Wiele osób nazywało go z tego powodu ,,idolem''. Chłopak postanowił jednak przeprosić dziewczynę, gdyż to zalecał mu psycholog. Po przeprosinach spotkał się jednak z bardzo negatywnym odbiorem od swoich widzów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Napluł na płatki Fagaty. Teraz się z nią spotkał i przeprasza

Natan Marcoń - niepokojące zachowanie

Kontrowersje wokół osoby Natana Marconia rosną. Można zauważyć naprawdę niepokojące rzeczy w jego zachowaniu. W ostatnim czasie jeden z twórców, a mianowicie Sylwester Wardęga, zauważył dziwną rzecz w opisie Natana na jego instagramie, o czym napisał na swoim Twitterze:

2.10.2022 emo twarzy, skierowany w nią pistolet i piguła obok.

Jak to interpretować? Człowiek zaczyna się martwić, poprosiłem by ktoś zadzwonił a finalnie Natan tłumaczy, że chciał dziś dodać film tylko, a emotki to tak se o.

Robi się dziwnie. Po każdej burzy wychodzi słońce…

Zachowanie Natana Marconia zdecydowanie można nazwać niepokojącym. Najpewniej jest ono spowodowane falą krytyki, która spadła na niego w ostatnim czasie. Odbudowanie reputacji w tym przypadku nie będzie prostym zadaniem!

Sonda
Czy influencerowi uda się odbudować reputację?