Khaby Lame i Maffashion

i

Autor: screen z YouTube/TikTok Stars, VIPHOTO/East News

Znany tiktoker Khaby Lame wystąpił w reklamie z polską influencerką. Internauci zachwyceni!

2021-12-06 15:04

Khaby Lame to jeden z popularniejszych tiktokerów na całym świecie! Internauci pokochali go za poczucie humoru oraz niesamowity dystans, który prezentuje w muzycznej aplikacji. Teraz okazało się, że wystąpił w reklamie razem z popularną blogerką i influencerką z Polski - Maffashion! Takiego duetu nie spodziewał się nikt!

Khaby Lame i Maffashion w jednej reklamie to prawdziwy hit! Los jest nieprzewidywalny i może niektórych naprawdę zaskoczyć. Tak było również w przypadku najpopularniejszego tiktokera w Europie. Mowa o Khaby Lame, który przed swoim debiutem na TikToku przyjechał do Włoch w poszukiwaniu pracy. Niestety pandemia pokrzyżowała mu plany i chłopak z Senegalu stał się bezrobotny. Teraz można powiedzieć, że był to dobry moment ponieważ zapoczątkował w jego życiu karierę tiktokera. Khaby Lame z nudów zaczął nagrywać krótkie filmiki, które niesamowicie rozśmieszały internautów z całego świata! Chłopak w szybkim tempie zdobył ogromną popularność i dziś śmiało można nazwać go gwiazdą internetu. Na czym polega fenomen jego filmików? Khaby znany jest ze swoich krótkich skeczy, które sarkastycznie przedstawiają osoby, które wydają się nadmiernie komplikować sobie proste zadania. Teraz możemy oglądać jego gest w świątecznej reklamie, w której wystąpił ze znaną blogerką Maffashion!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Khaby Lame i Maffashion w reklamie

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji coraz więcej marek przedstawia swoje produkty w klimatycznych spotach reklamowych. Tak jest również z marką Tezenis, której ambasadorką od jakiegoś czasu jest polska inluencerka i blogerka modowa - Julia Kuczyńska "Maffashion". Tym razem Maff wystąpiła w reklamie u boku innych modeli, a także najpopularniejszego tiktokera - Khaby Lame! Widzowie oszaleli, kiedy zobaczyli swojego idola w telewizji a ich pozytywne komentarze co chwile wylewają się w sieci:

- Wzrok mnie nie myli!!! Khaby!! ? Julka, świetna reklama :) cudownie widzieć polski akcent :)

- Człowiek który zainstał pokazując jak zrobić coś poprawnie, pojawił się w reklamie tezenisa, no szok XD

- Gość specjalny: ale się zaskoczyłam!!! Wymiata!!! Cała reklama piękna!!!!?❤️?

- Kto by się spodziewał takiego duetu. ??

- To jest takie meeega pozytywne, że Khaby jest w tej kampanii razem z Tobą ??

Poniżej możecie obejrzeć reklamę, w której wystąpił najpopularniejszy tiktoker Khaby Lame i polska blogerka modowa Maffashion. Na ten widok buzia od razu się uśmiecha!