Znany raper w nowej produkcji TVN. Film w kinach jeszcze w tym roku

2019-04-03 16:41 k.w.
1800 gramów
Autor: materiał prasowy

1800 gramów to nowa produkcja kinowa w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów, jak seria świątecznych filmów Listy do M. czy Podatek od miłości, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów. Okazuje się, że w najnowszej produkcji zobaczymy znanego, polskiego rapera.

Znany raper w nowej produkcji TVN. Film w kinach jeszcze w tym roku. 1800 gramów to nowa, świąteczna komedia twórców Listów do M., więc jej sukces jest bardziej niż pewny! W filmie zagrali świetni aktorzy, a wsród nich między innymi Magdalena Różczka oraz Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska czy też Magdalena Lamparska. W obsadzie produkcji zobaczymy również rapera.

Przeczytaj także: Słynny raper zmienia ksywę. Wszystko przez... patostreamera

Zobacz: Taco Hemingway z tajnym projektem. Będą nowe piosenki z Quebonafide?

Znany raper w najnowszej produkcji TVN

W filmie gościnnie pojawi się Tomasz Iwańca, czyli popularny polski raper znany setkom tysięcy fanów pod pseudonimem Grubson. Poinformował on o tym na początku roku, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Przekonamy się o tym już w listopadzie tego roku, kiedy film 1800 gramów ujrzy światło dzienne. 

1800 gramów - fabuła

Akcja filmu 1800 gramów rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

1800 gramów - obsada

W roli głównej występuje Magdalena Różczka oraz Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w tym roku w Krakowie, za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki (Mój biegun), producentem filmu jest Krystyna Lasoń (producent serii filmów z cyklu Prawdziwe historie m.in. Oszukane, Mój biegun, Nad życie). 

Film w kinach pojawi się w listopadzie 2019 roku.

Najnowsze