Znane hity ostatnich lat w mashupie na jednym ujęciu. To nowy trend na YouTube!

2020-08-11 13:56 EK
Znane hity ostatnich lat w mashupie na jednym ujęciu! To nowy trend na YouTube
Autor: Materiał Prasowy/Platinum Media Znane hity ostatnich lat w mashupie na jednym ujęciu! To nowy trend na YouTube

Młodzi artyści z kanału Projekt Mashup połączyli aż pięć znanych hitów w jeden utwór, a w dodatku na jednym ujęciu filmowym! Taki materiał pojawił się po raz pierwszy na polskim YouTubie i od razu zyskał miano trendu. Internauci mogą usłyszeć w nim znane kawałki Ariany Grande, Dua Lipy oraz artysty Charlie Puth. Szczegóły oraz klip podrzucamy wam na ESKA.pl.

Kreatywne i aktywne spędzanie wakacji? - tak powinno wyglądać według pasjonatów muzyki i filmu. Projekt Mashup, bo tak nazywa się nowy kanał na polskim YouTube koncentruje się na zaprezentowaniu ciekawych połączeń różnych utworów. Projekt ma na celu aktywizacje młodzieży do kreatywnego działania, w dziedzinach którymi się interesują, a w przypadku Projektu Mashup jest to muzyka i film. Co ciekawe, to pierwszy raz na polskim YouTube, gdzie powstaje tak zaawansowany film z muzyką na jednym ujęciu, a w dodatku z tak dużą ilością zmieniających się elementów. Pierwszy film projektu był dużym wyzwaniem dla całej ekipy produkcyjnej, ponieważ zdecydowali się na nagranie mashupu kilku zagranicznych piosenek na jednym ujęciu, bez montażu. Czyli wszystko co widać na ekranie jest w czasie rzeczywistym i nie jest opatrzone montażem. Przygotowania do nagrania wideo trwały około jednego miesiąca, muzyka została stworzona przez zespól TakieTam - w składzie Juliusz Gulewicz, Igor Blandzi, Franciszek Wajdzik, Jacek Mrówczyński.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Projekt Mashup - nowy trend na YouTube

Chłopaki z Projektu Mashup, stworzyli aranżacje wybranych 5 utworów anglojęzycznych, które były w ostatnich latach popularne. Próby przed nagraniami trwały 2 dni, tak aby dopracować każdy szczegół obrazu filmowego. Pierwszego dnia ekipa przygotowywała cały plan domu wraz z rozmieszczeniem poszczególnych osób i aranżacją wnętrz - nie wspominając o choreografii, która pojawia się w filmie. Inspiracją do tańca był trend na TikToku związany z brytyjską wokalistką Dua Lipa. Drugiego dnia rozpoczęły się próby kamerowe oraz pierwsze nagrania, tak aby wieczorem mieć już cały materiał.   

Do projektu zaangażowani zostali wspaniali artyści młodego pokolenia z całej Polski. Wiktoria Kida - młoda wokalistka z olbrzymia skałą głosu. Wiktoria rozpoczyna swoją ścieżkę kariery od tego projektu. Mateusz Śniechowski - student aktorstwa na Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Z muzyka związany od dawna, tworzy swoje utwory oraz covery znanych utworów dubbingowych. Za produkcje odpowiada Platinum Media, a producentem jest Krystian Pilawa, która wypowiedziała się o produkcji następująco:

Wierzymy, że nasze filmy przypadną do gustu internautom, a już teraz planujemy kolejne podobne filmy z wieloma artystami. Zdradzę, że kolejny film będzie nagrywany nad polskim morzem. Mamy nadzieje ze projekt się rozwinie i kolejne filmy będą jeszcze lepsze

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się One take MASHUP w wykonaniu Projektu Mashup.

Najnowsze