miłość

i

Autor: Canva

Astrologia

Znaki zodiaku, które wracają po rozstaniu. Oni kochają swoich eks

2024-06-13 13:25

Miłość to wspaniałe uczucie, które napędza nas do życia. Niestety, zdarza się tak, że nawet największe uczucie nie jest w stanie poradzić sobie z codziennością i różnego rodzaju problemami. Czasem przychodzi trudny moment rozstania. Są jednak znaki zodiaku, które nadal kochają swoich eks. Dla nich zakończenie związku jest jedynie przerwą na poznanie siebie i wyciągnięcie wniosków. Kiedy już to zrobią, starają się za wszelką cenę wrócić do swoich byłych.

Dla jednych ta wiadomość może okazać się wielkim utrapieniem. Innym z kolei z pewnością doda nadziei i wiary w to, że jeszcze wszystko może się ułożyć. Niektóre osoby są tak wierne i stałe w uczuciach, że nawet po wielu burzliwych przejściach są w stanie wrócić do swoich eks. Znaki zodiaku, które kochają swoich byłych, pomimo wielu prób zajęcia swoich myśli innymi rzeczami nie potrafią zapomnieć o tym, że jest na tym świecie osoba, która kiedyś sprawiała, że byli szczęśliwi. Choć od rozstania z nią minęło już wiele czasu, to nadal nie do końca potrafią pozbierać się po stracie. Czasem są nawet w stanie skończyć nową relację, jeśli tylko pojawi się szansa powrotu do dawnego partnera.

Znaki zodiaku - oni wracają do byłych

Znaki zodiaku, które wracają do byłych nie potrafią pogodzić się z zakończeniem danej relacji. Choć nieustannie próbują zapomnieć, to ich myśli nadal krążą wokół tej jednej osoby. Czasem, nawet jeśli już rozpoczną nowe, poważne związki, nadal zastanawiają się "co by było gdyby...". Ich nadmierne myślenie oraz analizowanie sprawia, że w końcu przełamują się i próbują nawiązać kontakt ze swoim eks. Czasem nawet po wielu miesiącach bez kontaktu!

Katarzyna Sawczuk - Top Of The Top Sopot Festival 2023

Znaki zodiaku - oni kochają swoich eks

Według astrologów, w powrotach do swoich byłych królują znaki wodne oraz te powiązane z planetą Wenus. Oni nie potrafią zacząć nowych rozdziałów i nieustannie rozpamiętują. W końcu nadchodzi moment, w którym przełamują swoje bariery i próbują nawiązać kontakt, a nawet odbudować relację.

  • Waga

To jeden z najbardziej sentymentalnych i romantycznych znaków zodiaku. Wagi mają problem z tym, by obdarzyć kogoś prawdziwą miłością. Zwykle ukrywają swoje uczucia i boją się kolejnego zranienia. Jednak jeśli pokochają, to na zabój. Ich płomienna miłość nie gaśnie nawet po rozstaniu. Jeśli tylko znajdą jakąkolwiek uchyloną furtkę ze strony swojego byłego partnera - natychmiast starają się wykorzystać swoją szansę.

  • Panna

Dla osób spod tego znaku zodiaku miłość jest najważniejsza. Choć często nie daje tego po sobie poznać. Ich uczucie jest głębokie, a wiara w to, że jeszcze wszystko może się ułożyć niezwykle napędza panny. Ciężko zamknąć jej rozdział, w którym była szczęśliwa. Nawet jeśli bardzo stara się zapomnieć o swoim eks, to jest to jedynie złudzenie, które jeszcze bardziej ją dobija. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią rozpamiętywać związek nawet kilka lat po rozstaniu. Nie zdziw się, jeśli po wielu miesiącach bez kontaktu nagle zobaczysz wiadomość od panny.