Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Czy jesteś urodzonym pechowcem?

2022-10-04 10:46
Znaki zodiaku
Autor: Pexels

Często wchodzisz w skomplikowane relacje miłosne i masz wrażenie, że trafiasz na niewłaściwe osoby? Może się okazać, że Twoje niepowodzenia w związkach są zapisane w gwiazdach. Sprawdziliśmy, które znaki zodiaku według astrologów najczęściej muszą leczyć swoje złamane serce.

Kto spośród zodiakalnych znaków słonecznych ma największego pecha w miłości? Jedni mają predyspozycje do tego, aby tworzyć stałe, szczęśliwe związki, inni jednak nie mogą trafić na odpowiednią osobę przez całe swoje życie. Jak to jest, że część ludzi wydaje się przyciągać same niepowodzenia? Otóż może to mieć związek z dniem, w którym się urodzili, a mianowicie ich znakiem zodiaku, który tym dniem został wyznaczony. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby uniknąć rozczarowania, sprawdź, czy znajdujesz się na liście pechowców.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Znaki zodiaku, które przeżywają największe zawody miłosne

Znalezienie odpowiedniej osoby wcale nie jest łatwym zadaniem, jednak dla niektórych to niemalże niemożliwe. Stworzyliśmy listę, która może być dla Ciebie wskazówką, że powinieneś być szczególnie rozważny w relacjach.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości - rak

Raki są znane przede wszystkim ze swojej ogromnej wrażliwości, być może dlatego tak ciężko przechodzą rozstania. Zakochują się szybko i zwykle ich największym marzeniem jest założenie rodziny, a zdecydowanym priorytetem, który wysuwa się na pierwszy jest miłość. Przez to podejmują pochopne decyzje i zbyt szybko się angażują, co często skutkuje złamanym sercem.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości - ryby

Ryby są kolejnym ze znaków zodiaku, który cechuje się przede wszystkim uczuciowością oraz wysoko rozwiniętą wyobraźnią. To właśnie ona często sprawia, że idealizują miłość oraz swoich partnerów, co później obraca się przeciwko nim. Prawda może być ogromnym rozczarowaniem dla zodiakalnej ryby.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości - panna

Związek z panną może być niezwykle bolesny dla obu stron. Jest to jeden z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku, kieruje się głównie rozumem. Tym samym wszystko stara się racjonalizować, a jak wiadomo - w miłości ciężko być racjonalnym. Pannie ciężko jest zarówno znaleźć odpowiedniego partnera, jak i utrzymać stały związek, ze względu na zbyt wysokie oczekiwania.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości - byk

Najbardziej znaną cechą zodiakalnego byka jest jego upór, który nieźle potrafi namieszać w życiu. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że tworzenie związków nie jest jego mocną stroną. W końcu miłość często wiąże się z chodzeniem na kompromisy, a dla byka jest to niesamowicie trudne do wykonania.

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze