Horoskop październik 2022 - rak, byk, lew, skorpion, strzelec. Wszystkie znaki zodiaku

2022-10-03 12:34
Horoskop tygodniowy
Autor: canva.com

Wiemy, komu w tym miesiącu będą sprzyjały gwiazdy! Sprawdziliśmy też, który znak zodiaku w końcu odpocznie i będzie miał odrobinę czasu dla siebie. Co czeka Was w miłości, pracy i zdrowiu? Sprawdźcie nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na październik 2022!

Horoskop miesięczny 2022 dla wszystkich znaków zodiaku podpowie, co może spotkać poszczególne znaki zodiaku w październiku. Horoskop podpowiada, jak będą układały się Wasze relacje z bliskimi osobami. Jeśli chcecie wiedzieć, jaka aura będzie Wam towarzyszyła jesienią warto sprawdzić nasz horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Gwiazdy mówią, że w tym miesiącu warto być rozważnym i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie, ponieważ skutki naszych działań będziemy odczuwać w przyszłości.

Horoskop na jesień 2022 dla każdego znaku zodiaku. Jaka będzie jesień w twoim życiu?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
 • Wodnik

Październik 2022 dla wodnika będzie spokojnym czasem pełnym stagnacji. Zamiast skupiać się na obowiązkach, osoby spod tego znaku zodiaku powinny pomyśleć o odpoczynku i zregenerowaniu swojego zdrowia. Przed wami sporo wyjazdów z bliskimi!

 • Ryby

Ryby w październiku 2022 będą miały wybuchowy czas. Osoby spod tego znaku zodiaku czeka kryzys w życiu uczuciowym. Jednak będzie to dobry moment, aby wyjść z toksycznych relacji. Na szczęście w życiu zawodowym będzie odrobinę lepiej. Od was zależy, jak wykorzystacie szansę, która się przed wami pojawi.

 • Baran

Październik 2022 dla barana będzie okresem inwestycji i ciężkiej pracy. W tym miesiącu nareszcie wszystko zacznie się układać. Osoby spod tego znaku zodiaku wkroczą na nowy etap relacji z bliską im osobą. Wszystko w końcu zacznie się układać

 • Byk

Byk w październiku 2022 powinien uważać na swoje decyzje. Zanim podejmiesz jakieś działania, zastanów się dwa razy. Dodatkowo osoby spod tego znaku zodiaku czeka nadmiar obowiązków, co spowoduje spore zmęczenie i brak energii.

 • Bliźnięta

Październik 2022 dla bliźniąt będzie bardzo dobrym okresem. To czas spokoju, odpoczynku i sporej dawki energii. Jesień będzie dla Was wyjątkowo łaskawa. Zmiany wyjdą wam na dobre, a uczucia i gesty bliskiej Wam osoby, rozpalą zmysły.

Jesień 2022 - trendy, modne kolory i stylizacje. Te jesienne trendy zrobią furorę!

 • Rak

Raki w październiku 2022 będą miały sporo pracy i obowiązków. Na szczęście tylko w pierwszej połowie miesiąca. Koniec października przyniesie wam stabilizację i odpoczynek. Poprawią się Wasze relacje z bliskimi.

Sonda
Jak często czytasz horoskopy?
 • Lew

Lwy w październiku 2022 powinny uważać na swoje zdrowie. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny skupić się na swoim samopoczuciu, ale również zwrócić uwagę na to, co słychać u ich bliskich. Nie bójcie się nieść pomocy.

 • Panna

Panny w październiku 2022 nie powinny być zbyt egoistyczne. Spójrzcie na innych z życzliwością i odrobiną troski. Horoskop na październik 2022 dla panny mówi, że to będzie całkowicie nowy etap w życiu!

 • Waga

Październik 2022 dla wag to czas, w którym powinny skupić się na rodzinie, ale także swojej pracy. Warto znaleźć innowacyjne rozwiązania, by twoje obowiązki zawodowe były bardziej przyjemne. Rodzina pozwoli wam znaleźć chwilę ukojenia.

 • Skorpion

Skorpiony w październiku 2022 w końcu będą mogły odetchnąć. Stresujący i wymagający okres już za wami. Teraz nadchodzi czas pełen ciepła i bliskości z rodziną i partnerem. W październiku nabierzecie sił.

 • Strzelec

Październik 2022 dla strzelców będzie korzystnym czasem. Co prawda pracowitym, ale z samymi sukcesami. Osoby spod tego znaku zodiaku nie powinny się zanadto zamartwiać. Wszystko pójdzie po ich myśli i zgodnie z założeniami.

 • Koziorożec

Koziorożce w październiku 2022 powinny postawić na rozwój. To, że od jakiegoś czasu stoicie w miejscu nie jest korzystne ani dla was ani dla waszych bliskich. Nie skupiajcie się na przeszłości. Liczy się tylko teraz i tu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze