podróż

i

Autor: Canva

Astrologia

Znaki zodiaku, które kochają podróże. Z nimi możesz jechać na koniec świata!

2024-06-13 13:25

Dobry kompan do podróży, to podstawa udanych wakacji. Nic w tym dziwnego. Osoba, która uwielbia spędzać długie godziny nad basenem w towarzystwie ulubionego drinka średnio dogada się z tą, która zdecydowanie bardziej woli wyruszyć w dal z plecakiem i otwartą na przygody głową. Okazuje się, że często nasz styl wędrowania zależy od daty urodzenia.

Najwięksi zodiakalni podróżnicy żyją z przeświadczeniem, że w życiu, ważniejsze od materialnych uciech, są doświadczenia i wspaniała wspomnienia. Ich podejście pozwala im nieustannie doświadczać nowych rzeczy. Takie osoby uwielbiają zwiedzać nowe miejsca, poznawać ich historię i nawiązywać zagraniczne znajomości, które bardzo ich rozwijają. Znaki zodiaku, które lubią podróżować nieustannie odkładają zarobione pieniądze do przysłowiowej skarpety, by jak najszybciej móc wyjechać w kolejne, wymarzone rejony. Ich największym marzeniem jest odnalezienie osoby, która tak, jak oni będzie zapalonym wędrowcem z włóczykijskimi zapędami.

Natalia Nykiel vs. HITY 1995

Znaki zodiaku - najlepsi podróżnicy

Dla jednych najważniejszy jest ekskluzywny hotel w standardach all inclusive i basen. Inni stawiają na eksplorowanie i poznawanie nowych kultur oraz rozmowy z miejscowymi, by poznać dane miejsce w nieco inny, nieturystyczny sposób. Często dobór towarzystwa w podróży jest największym wyzwaniem.

  • Koziorożec

Wypad w nieznane, zwłaszcza bez dokładnego planu, to cos, co  koziorożce lubią najbardziej. Osoby spod tego znaku zodiaku większość swoich oszczędności wydają na podróże. Z nim poznasz niestandardowe miejsca w zaskakujących lokalizacjach. Jeśli stawiasz na coś niestandardowego i wakacje pełne przygód koniecznie zabierz ze sobą koziorożca.

  • Baran

Chyba nie ma bardziej spontanicznego znaku zodiaku, jeśli chodzi o wycieczki, niż baran. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią wyruszyć na drugi koniec świata bez żadnego planu. Wystarczy im duży plecak, telefon z dostępem do Internetu i ich otwartość umysłu, dzięki której są w stanie znaleźć ciekawe miejsca niemal wszędzie.