Znaki zodiaku a miłość - dlaczego nie powinniśmy umawiać się z osobą spod tego samego znaku zodiaku?

2020-05-18 15:11 PO
rozstanie
Autor: EAST NEWS: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER

Miłość na podstawie gwiazd? Według nich randki z osobą spod tego samego znaku zodiaku to kompletny niewypał! Zdradzamy już na ESKA.pl, dlaczego nie powinniśmy umawiać się z kimś, kto urodził się w podobnym okresie i ma taki sam znak zodiaku.

Astrologia rządzi się swoimi prawami, jednak warto podchodzić do niej z przymróżeniem oka. Z pewnością istnieje wiele udanych związków, które są spod tego samego znaku zodiaku, jednak sugerując się tym co podpowiadają gwiazdy, posiadanie tego samego znaku zodiaku nie zalicza się do atutów w miłości. Jeśli chodzi o relacje z drugą osobą w większości przypadków decyduje za nas serce, jednak nie zaszkodzi sprawdzić, które znaki zodiaku mają się ku sobie, a dlaczego te same absolutnie nie powinny się ze sobą umawiać. Jak mówi przysłowie: przeciwieństwa się przyciągają, a więc bycie z kimś, kto ma wręcz taki same cechy charakteru, kompletnie się ze sobą gryzie i nie wróży nic dobrego. Znak zodiaku danej osoby może być niezwykle pouczający i wnikliwy, może zdradzić dużo na temat drugiego człowieka, a w przypadku spotykania się z kimś, kto ma taki sam znak zodiaku już z góry jesteśmy skazani na porażkę. Mogłoby się wydawać, że randka z osobą spod tego samego znaku zodiaku to coś wspaniałego, ponieważ zasadniczo osoby te mają podobne instynkty oraz cechy, jednak według gwiazd taka sytuacja rodzi konflikt i niezgodność.

Znaki zodiaku, które mają się ku sobie

Według gwiazd nie ma szans, aby lew randkował z lwem, ponieważ tylko jeden z nich w tym związku mógłby być gwiazdą. Te same znaki zodiaku, które są ze sobą kompatybilne to ewentualnie rak z rakiem lub wodnik z wodnikiem. Te pary uwielbiają się przytulać i z chęcią będą spędzać wspólnie czasie mimo wszystkich niedoskonałości. 

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze