Znak zodiaku, który ciągle kłamie. To dla niego nałóg

i

Autor: CANVA

Astrologia

Znak zodiaku, który ciągle kłamie. To dla niego nałóg

2023-09-21 13:24

Jeden ze znaków zodiaku ma ogromne problemy z kłamaniem. Jest uzależniony od zmyślania fascynujących historii, w które ludzie naiwnie wierzą. Każdego potrafi przekonać w to, że są prawdziwe. Zaufanie mu często kończy się naprawdę źle. O kogo chodzi? Przekonajcie się sami, na kogo lepiej uważać!

Uważasz, że poradzisz sobie z rozpoznaniem każdego kłamcy? Otóż nie! Okazuje się, że pośród nas znajdują się osoby, które swoje "przedstawienia" potrafią ciągnąć przez długie lata. Nie mają z tym najmniejszego problemu, gdyż kłamstwo leży w ich naturze. Są niesamowicie przekonujący i potrafią udawać kogoś, kimś nie są. Z pewnością pomaga w tym kreatywność i umiejętność opowiadania pięknych historii. Definiuje to nic innego, jak znak zodiaku. Według badań astrologów jeden z nich jest wyjątkowo uzdolniony w "dziedzinie" kłamania. Radzi sobie z tym doskonale i nie popełnia nawet najmniejszych błędów. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Który znak zodiaku złamie Ci serce? Rozwiąż quiz i się przekonaj!

Co POTRAFISZ czego INNI NIE POTRAFIĄ? | WYWIADEX Radio Eska Iza Zabielska

Znak zodiaku, który ciągle kłamie - Ryby

Ryby są najbardziej kłamliwym znakiem zodiaku spośród całej dwunastki astrologicznej. Do nieodpartej ochoty koloryzowania swoich historii, dochodzi niesamowita kreatywność. Dzięki niej potrafią wymyślić naprawdę sensowne opowieści, którym w rzeczywistości daleko do prawdy. Dodatkowo, nie da się ukryć, że jest to jeden z najbardziej empatycznych znaków - wobec tego nie ma problemu z przejrzeniem na wylot nawet obcych sobie osób. W ten sposób potrafi stworzyć idealną bajeczkę. Nie warto mu ufać, gdyż połowa tego co mówi, mija się z tym, jak jest naprawdę. Kłamstwo jest dla niego wręcz najgorszym nałogiem!

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej impulsywne znaki zodiaku. Najpierw robią, potem myślą