Zmysłowy taniec panny młodej nie wszystkim się spodobał. Babcie były w szoku

2022-08-02 10:04
Zmysłowy taniec panny młodej nie wszystkim się spodobał. Babcie były w szoku
Autor: pexels/Bruno Cervera

Ten zmysłowy taniec panny młodej nie wszystkim się spodobał! Internet obiegło nagranie z wesela, podczas którego świeżo upieczona żona postanowiła zrobić niespodziankę swojemu mężowi. Przesadziła?

Prezenty, niespodzianki i atrakcje, ale czy seksowny taniec panny młodej również może byś strzałem w dziesiątkę? Okres weselny trwa w najlepsze. Wiele młodych par dąży do tego, aby ich wesela były wyjątkowe i jak najbardziej oryginalne. Każdy chce, żeby ten szczególny dzień zapisał się we wspomnieniach gości i samej pary młodej na jak najdłużej. Na weselach coraz częściej pojawiają się przeróżne atrakcje, których celem jest zabawienie zaproszonych gości. Pary starają się zapewnić rozrywkę wymyślając oryginalne zabawy czy montując wyjątkowe filmiki. Są też ci bardziej odważni, którzy stawiają na niespodzianki i sensualny taniec. W tym przypadku było podobnie..

Skandaliczne zachowanie Mini Majka? Paulina Kozłowska pokazała MEGA dystans

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Panna młoda zszokowała gości

Na TikToku pojawiło się nagranie z wesela, na którym można zobaczyć jak panna młoda tańczy dla pana młodego. Kobieta postanowiła zrobić mu niespodziankę i zaprezentowała odważny układ. Seksowny taniec panny młodej do kilku piosenek Beyonce bardzo spodobał się jej świeżo upieczonemu mężowi! Na nagraniu widać jak pan młody siedzi na środku sali i obserwuje wszystko z dumą i uśmiechem. Kobieta założyła strój, który mocno odbiegał od klasycznej sukni ślubnej. Panna młoda postawiła na obcisłe, białe body z kawałkiem doszytego materiału, który imitował miniówkę. Do tego założyła buty na wysokim obcasie. Po chwili do panny młodej dołączyły przyjaciółki, które w takich samych strojach kontynuowały występ.

Jakub Grabowski rapował na Festiwalu Masła, a później na przypadkowym weselu! [WIDEO]

Zmysłowy taniec panny młodej - reakcje

Filmik na TikToku zdobył ponad 247 tysięcy serduszek. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy są zachwyceni odwagą i zmysłowymi ruchami panny młodej. Jednak są też tacy, którzy uważają, że wesele nie jest miejscem na takie tańce.

Moja babcia by zawału dostała

Wesele to nie klub go go

Tymczasem rodzice i dziadkowie : 😳

Sonda
Co sądzisz o takim tańcu na weselu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze