Złote Tarasy po francusku. Cover polskiego hitu robi furorę!

2022-06-06 14:42
Teledysk do kawałka Złote Tarasy
Autor: YouTube/Mr. Polska

Numer Złote Tarasy to bez dwóch zdań jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Teledysk nakręcony do kawałka wygenerował ponad 35 milionów odsłon! Teraz fani mogą przekonać się, jak ten hitowy numer brzmi w języku francuskim. Nagranie podbija TikToka!

Kojarzycie polskie hity śpiewane po francusku? Członkowie zespołu BeMy znowu to zrobili! Hit Złote Tarasy podbija aktualnie serca polskich słuchaczy. Kawałek, za którym stoją Mr. Polska i Abel De Jong, utrzymuje się na szczycie notowania Gorąca 20 Radia ESKA i nic nie wskazuje na to, by miał szybko zniknąć. Teledysk nakręcony do hitowego singla znajduje się w TOP5 najpopularniejszych teledysków, a liczba wyświetleń pod nim przekroczyła już 35 milionów! Jak można się było spodziewać, piosenka doczekała się też rozmaitych coverów. Na uwagę szczególnie mocno zasługuje ten, którego autorami są doskonale znani wam członkowie polsko-francuskiego zespołu BeMy. Artyści regularnie biorą na tapet polskie hity, przekładając je na język francuski. Ich wersja Złotych Tarasów, choć opublikowana jeszcze w kwietniu, wciąż cieszy się niesamowitą popularnością wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Sonda
Ile znasz języków obcych?

Złote Tarasy po francusku

BeMy śledzą trendy i szybko reagują, gdy któryś z kawałków staje się hitem. Tak było też w przypadku wielkiego hitu Złote Tarasy, który w niespełna dwa miesiące wygenerował dziesiątki milionów odsłon w internecie. I chociaż francuska wersja numeru, którego oryginalnymi wykonawcami są Mr. Polska i Abel De Jong, trafiła do mediów społecznościowych w kwietniu, to mimo upływu czasu wciąż cieszy się uznaniem internautów. Słuchaliście? Jeśli nie, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości!

Mr. Polska rapuje... Głuchą noc!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze