Zioło nie żyje. Przyczyny śmierci Michała Ziółkowskiego

2019-10-22 11:57
Zioło nie żyje. Raper miał zaledwie 30 lat
Autor: https://www.instagram.com/ziolotoja/ (screen z profilu) Zioło nie żyje. Raper miał zaledwie 30 lat

30-letni raper, znany pod pseudonimem Zioło, nie żyje. Fani gatunku są zgodni, że Michał Ziółkowski był jednym z najwyraźniejszych raperów podziemia i ogólnie jedną z najciekawszych postaci polskiej sceny hip-hopowej. O śmierci rapera poinformowali koledzy z branży.

Zioło nie żyje. Raper urodzony w Żaganiu miał 30 lat. Jako producent na scenie obecny od ponad 10 lat, ceniony za unikalne, z miejsca rozpoznawalne brzmienie. Spośród licznego grona raperów z którymi współpracował należy wymienić m.in. Tego Typa Mesa, KęKę, Pyskatego, Proceenta, Laika, Kidda i Skorupa. Zioło był pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 2013 roku. Informację o śmierci młodego rapera podali jego koledzy z branży.

Zioło: raper - kim był?

ZIOŁO - pochodzący z Żagania, od 2008 zamieszkujący Wrocław. Mówiło się, że jest studentem życia, poetą płaczący rymami w kałuży myśli i podróżnikiem. Jako raper znany głównie ze swoich kontrowersyjnych poglądów, ironicznych obserwacji dotyczących otaczającej go rzeczywistości, absurdalnego poczucia humoru oraz rapowania o kontrowersyjnych rzeczach zanim stało się to modne. Twórca dwóch solowych płyt - Siema LP (2010) oraz Hip-Hop (2012). W 2013 roku został wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera.

Przyczyna śmierci rapera nie jest jeszcze znana. Podamy ją w tym miejscu. 

Zobacz: Kto zmarł w 2019 roku? Znani artyści, których pożegnaliśmy w 2019

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze