Zimowy Narodowy - Motomikołajki i koncert Sound'n'Grace 9.12.2017

2017-12-09 9:30
Zimowy Narodowy - Motomikołajki i koncert Sound'n'Grace!
Autor: Materiały Prasowe

Zimowy Narodowy 2017 już wystartował! W najbliższy weekend, 9 grudnia, na PGE Narodowym w Warszawie będziemy mogli nie tylko pójść na łyżwy, ale też wybrać się rano na spotkanie z Mikołajami na motocyklach, a wieczorem zobaczyć na żywo Sound'n'Grace.

Zimowy Narodowy ruszył pełną parą! Trzy lodowiska, tor do curlingu, bumper cars, Górka Lodowa Actimela i skatepark przyciągają gości. W weekendy, zwłaszcza te grudniowe, Zimowy Narodowy jest miejscem wyjątkowych wydarzeń. 9.12.2017 na Stadionie Narodowym będzie ich szczególnie dużo - rano na specjalne atrakcje mogą liczyć najmłodsi, wieczorem zaś wieczorem czeka na nas wyjątkowy koncert.

Motomikołajki na Stadionie Narodowym 9.12.2017

W sobotę, 9 grudnia, od godziny 10.00, na błoniach PGE Narodowego, będzie można zobaczyć korowód setek Mikołajów na motocyklach, a to wszystko w ramach akcji charytatywnej Motomikołajki organizowanej przez Fundację Jednym Śladem. Jest to wydarzenie, które aktywizuje całe środowisko motocyklowe, a jego głównym celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka. Od rana, od godziny 10.00, w okolicach bramy nr 2 PGE Narodowego będzie można spotkać świątecznie udekorowane motocykle i Mikołajów, a także wesprzeć datkiem domy dziecka. Motocyklowym korowodem, razem z dziećmi z domów dziecka, Mikołaje przejadą ulicami Warszawy. Po południu dzieci wrócą na Zimowy Narodowy, żeby skorzystać z atrakcji Zimowego Miasteczka i otrzymać świąteczne prezenty. 

Zimowy Narodowy 2017/18 - otwarcie Zimowego Miasteczka

Autor: brak danych

  Jubileuszowa, 5. edycja Zimowego Narodowego ruszyła! Projekt od początku cieszy się ogromną popularnością. - Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy. W tym sezonie zaskoczymy gości nowym kształtem Zimowego Miasteczka oraz

Sound'n'Grace - koncert 9.12.2017 na Zimowym Narodowym

Z kolei wieczorem, o godzinie 19.00, goście Zimowego Narodowego będą mogli bawić się na koncercie, w którym wystąpi zespół Sound'n'Grace. Artyści wykonają największe hity, nie zabraknie też utworów z drugiego krążka „Życzenia”, który promują single „100” i „Idealnie”. Oprócz chóru wystąpią Jula i Filip Lato. 

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze