Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program, terminarz

2018-02-22 17:02
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program, terminarz
Autor: Fot Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER EAST NEWS Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program, terminarz

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang to 102 konkurencje w 15 dyscyplinach! Program i szczegółowy terminarz znajdziecie - na ESKA.pl

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program terminarz igrzysk w Pjongczang przyda się wszystkim kibicom. Każdy może sprawdzić, kiedy startują Polacy. Dokładny program Olimpiady zimowej 2018 pokazuje, że będziemy oglądać zmagania zawodników w 102 konkurencjach i w 15. dyscyplinach. Emocje będą ogromne podczas skoków narciarskich czy np. biegów narciarskich.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - STARTY POLAKÓW

Starty Polaków 11.02.2018

  • Zimowe Igrzyska Olimpijskie 11.02.2018 - Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn (Michał Kłusak), godz. 03:00
  • Zimowe Igrzyska Olimpijskie 11.02.2018 - Bieg łączony na 30 km mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury), godz. 07:15
  • Zimowe Igrzyska Olimpijskie 11.02.2018 - Saneczkarstwo, jedynki mężczyzn (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz), 10:50
  • Zimowe Igrzyska Olimpijskie 11.02.2018 - Biathlon, sprint mężczyzn (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), 12:15

Starty Polaków 12.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet (Martyna Gąsienica-Daniel), godz. 02:15
  • Biathlon, bieg pościgowy kobiet (cztery Polki), godz. 11:10
  • Saneczkarstwo, jedynki kobiet (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), godz. 11:50
  • Biathlon, bieg pościgowy mężczyzn (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), godz. 13:00
  • Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m kobiet (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska), godz. 13:30

Starty Polaków 13.02.2018

  • Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga), godz. 09:30
  • Saneczkarstwo - jedynki kobiet - trzeci i czwarty przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), godz. 11:30
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn (Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański), godz. 12:00
  • Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga), godz. 12:00.
  • Short track - 500 metrów kobiet (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), godz. 13:00.

Starty Polaków 14.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet (ew. Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 02:15.
  • Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na normalnej skoczni (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 07:00.
  • Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 09:45.
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet (Natalia Czerwonka), godz. 11:00.
  • Biathlon - bieg indywidualny kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), godz. 12:05.
  • Saneczkarstwo - dwójki mężczyzn (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski), godz. 12:20.

Starty Polaków 15.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 01:30.
  • Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn (Michał Kłusak), godz. 03:00.
  • Snowboard - Cross mężczyzn (Mateusz Ligocki), godz. 03:00.
  • Snowboard - Cross mężczyzn (ew. Mateusz Ligocki), godz. 05:30.
  • Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet (ew. Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 05:50.
  • Biegi narciarskie - bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet (ew. Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz), godz. 07:30.
  • Biathlon - bieg indywidualny mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), godz. 
  • Saneczkarstwo - sztafeta (reprezentacja Polski), godz. 13:30.

 

Starty Polaków 16.02.2018

  • Snowboard - Cross kobiet (Zuzanna Smykała), godz. 02:00.
  • Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn (Michał Kłusak), godz. 03:00.
  • Snowboard - Cross kobiet (ew. Zuzanna Smykała), godz. 04:15.
  • Biegi narciarskie - 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury), godz. 07:00.
  • Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej (max. 4 z kraju: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot), godz. 13:30

Starty Polaków 17.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - supergigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 03:00.
  • Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz), godz. 10:30.
  • Short track - 1500 metrów kobiet (ew. Magdalena Warakomska), godz. 11:00.
  • Biathlon - bieg masowy kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), godz. 12:15.
  • Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot), godz. 13:30.

Starty Polaków 18.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (Michał Jasiczek), godz. 02:15.
  • Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy mężczyzn (kwalifikacje);  500 metrów kobiet (Natalia Czerwonka), godz. 12:00.
  • Bobsleje - dwójki mężczyzn - 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski), godz. 12:05.
  • Biathlon - bieg masowy mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), godz. 12:15.

Starty Polaków 20.02.2018

  • Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny par tanecznych (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew), godz. 02:00
  • Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na dużej skoczni (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 11:00
  • Short track - kwalifikacje 1000 metrów kobiet (Magdalena Warakomska); kwalifikacje 500 metrów mężczyzn (Bartosz Konopko), godz. 11:00.
  • Biathlon - sztafeta mieszana (reprezentacja Polski), godz. 12:15.
  • Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 13:45.

Starty Polaków 21.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - zjazd kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 02:15.
  • Biegi narciarskie - sprint drużynowy techniką dowolną (mężczyźni Maciej Staręga i Dominik Bury; kobiety Sylwia Jaśkowiec i Justyna Kowalczyk), godz. 11:00.
  • Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska), godz. 12:00.

Starty Polaków 22.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (Michał Jasiczek), godz. 02:15.
  • Snowboard - slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn kwalifikacje (Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski), godz. 04:00.
  • Kombinacja norweska mężczyzn - drużynowo (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 08:30.
  • Short track - 1000 metrów kobiet (Magdalena Warakomska), godz. 11:00.
  • Short track - 500 metrów mężczyzn (Bartosz Konopko), godz. 11:00.
  • Kombinacja norweska mężczyzn - rywalizacja drużynowa (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), godz. 11:20.
  • Biathlon - sztafeta kobiet (reprezentacja Polski), godz. 12:15.

 

Starty Polaków 23.02.2018

  • Narciarstwo alpejskie - kombinacja alpejska kobiet - supergigant (Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 03:00
  • Narciarstwo alpejskie - kombinacja alpejska kobiet - slalom (Maryna Gąsienica-Daniel), godz. 06:30.
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski), godz. 11:00.

Starty Polaków 24.02.2018

  • Snowboard - kwalifikacje slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski), godz. 01:00.
  • Bobsleje czwórki mężczyzn - 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak), 01:30.
  • Snowboard - finały slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski), 05:15.
  • Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet (Magdalena Czyszczoń), godz. 12:00.
  • Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki), godz. 12:00.

Starty Polaków 25.02.2018

  • Bobsleje - czwórki mężczyzn 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak), godz. 01:30.
  • Biegi narciarskie - finał, bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec), godz. 07:15.
  • Ceremonia zamknięcia

Olimpiada 2018 - ceremonia zamknięcia. KIEDY, O KTÓREJ, TRANSMISJA

Autor: brak danych

Ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 zakończy ponad dwutygodniową sportową rywalizację olimpijczyków z całego świata. Kiedy, gdzie i o której transmisja?

 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program, terminarz

Terminarz zimowych igrzysk olimpijskich 2018 od 9 do 25 lutego warto mieć pod ręką, by nie przegapić najważniejszych startów. Te podrzucamy poniżej:

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 8.02.2018:

  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 01:05 - 03:00
  • Skoki Narciarskie 2018 - kwalifikacje do konkursu iindywidualnego mężczyzn na skoczni K125.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 9.02.2018:

  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 00:35-02:30
  • Narciarstwo dowolne - jazda po muldach kobiet: godz. 02:00-02:45
  • Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe: godz. 02:00-5:25
  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 05:35-07:30
  • Ceremonia otwarcia Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 - godz. 12:00-13:50

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 10.02.2018:

  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 01.05-03:00
  • Snowboard: godz. 02:00-06:30
  • Biegi narciarskie - bieg łączony kobiet 15 km: godz. 08:15-09:15
  • Hokej na lodzie: godz. 08:40-11:00 
  • Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn: godz. 11:10-14:45
  • Łyżwiarstwo szybkie - 3000 m kobiet: godz. 12:00-13:55
  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 12:05-14:00
  • Biathlon - spint kobiet: godz. 12:15-13:35
  • Skoki Narciarskie 2018 - konkurs indywidualny na skoczni K98: godz. 13:35-15:20

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Polacy. Kto i kiedy startuje w Pjongczang?

Autor: brak danych

  Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Polacy w Pjongczang dostarczą nam ogromnych emocji i mamy nadzieję dużo radości. Jak wygląda skład Polski na Igrzyska 2018? Kto, kiedy i w jakiej dyscyplinie startuje? Wydaje się, że kibice największe oczekiwania mają wobec skoczków narci

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 11.02.2018:

  • Curling - turniej par mieszanych, godz. 01:05
  • Snowboard mężczyzn, godz. 02:00
  • Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe, godz. 02:00
  • Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn: godz. 03:00-05:10​
  • Snowboard kobiet, godz. 05:30
  • Biegi narciarskie - bieg łączony na 30 kilometrów mężczyzn, godz. 07:15
  • Łyżwiarstwo szybkie - 5000 kilometrów mężczyzn, godz. 08:00-10:40
  • Hokej na lodzie - turniej kobiet, godz. 08:40
  • Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn, godz. 10:50
  • Narciarstwo dowolne kobiet, godz. 11:30 
  • Biathlon - sprint mężczyzn: godz. 12:15-13:40
  • Hokej na lodzie kobiet, godz. 13:10

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 12.02.2018:

  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 01:05-03:00
  • Snowboard: godz. 02:00-03:40
  • Łyżwiarstwo figurowe: godz. 02:00-05:10
  • Biathlon - bieg pościgowy kobiet: godz. 11:10-12:00
  • Biathlon - bieg pościgowy mężczyzn: godz. 13:00-13:50
  • Narciarstwo dowolne: godz. 13:00-14:50
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1500 m kobiet: godz. 13:30-15:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 13.02.2018:

  • Curling, godz. 01:05
  • Snowboard kobiet, godz. 02:00
  • Narciarstwo alpejskie mężczyzn, godz. 03:30
  • Snowboard mężczyzn, godz. 05:00
  • Narciarstwo alpejskie mężczyzn, godz. 07:00
  • Hokej na lodzie - turniej kobiet, godz. 08:40
  • Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet, godz. 09:30.
  • Short Track - 500 metrów kobiet, godz. 11:00
  • Saneczkarstwo - jedynki kobiet, godz. 11:30
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1500 m mężczyzn: godz. 12:00-13:50
  • Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn: godz. 12:00-13:50
  • Curling - turniej par mieszanych: godz. 12:05-14:15
  • Hokej na lodzie - turniej kobiet, godz. 13:10

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - KIEDY i GDZIE

Autor: brak danych

  Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 będą składać się z 98 konkurencji w 15 dyscyplinach sportowych. Na przyszłorocznych igrzyskach sportów zimowych zadebiutują cztery nowe konkurencje: Big Air, curling mikstów, bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim i zawody drużynowe w na

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 14.02.2018:

  • Curling - turniej mężczyzn, godz. 01:05
  • Łyżwiarstwo figurowe - program krótki par sportowych, godz. 02:00
  • Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet, godz. 02:15
  • Snowboard - halfpipe mężczyzn, godz. 02:30
  • Curling - turniej kobiet, godz. 06:05
  • Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na normalnej skoczni (Polacy), godz. 07:00
  • Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (Polacy), godz. 09:45
  • Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet (Natalia Czerwonka), godz. 11:00 
  • Biathlon - bieg indywidualny kobiet (Polacy), godz. 12:05.
  • Saneczkarstwo - dwójki mężczyzn (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski), godz. 12:20
  • Hokej na lodzie mężczyzn, godz. 13:10 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 15.02.2018:

  • Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn: 03:00-05:10
  • Biegi narciarskie, bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet (Polki), godz. 07:30-09:10
  • Hokej na lodzie - turniej mężczyzn, godz. 08:40
  • Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne kobiet (kwalifikacje), godz. 12:00
  • Biathlon – bieg indywidualny mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), godz. 12:00
  • Łyżwiarstwo szybkie – 10000 metrów mężczyzn (Adrian Wielgat), godz. 12:00
  • Curling - turniej kobiet, godz. 12:05
  • Hokej na lodzie - turniej mężczyzn, godz. 13:10
  • Saneczkarstwo – sztafeta, godz. 13:30-14:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 16.02.2018:

  • Bieg narciarski - bieg na 15 km stylem dowolnym: godz. 07:00-08:45
  • Łyżwiarstwo szybkie - 5000 m kobiet: godz. 12:00-13:35 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 17.02.2018:

  • Narciarstwo alpejskie - supergigant: godz. 03:00-05:10
  • Biegi narciarskie: sztafeta 4x5 km kobiet: godz. 10:30-11:40
  • Biathlon: godz. 12:15-13:10
  • Skoki narciarskie 2018 - konkurs indywidualny na dużej skoczni: od godziny 13:30

Skoki narciarskie z perspektywy zawodnika: VIDEO. Odważyłbyś się?

Autor: brak danych

  Skoki narciarskie to niezwykle emocjonujący sport. Również dlatego, że skocznie są tak wysokie, że każde podejście wygląda tak, jakby zawodnicy ryzykowali życiem! To niewątpliwie dyscyplina, z którą mogą się mierzyć tylko najodważniejsi. Zastanawiałeś się ki

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 18.02.2018:

  • Narciarstwo dowolne: godz. 02:00-03:45
  • Biegi narciarskie - sztafeta 4x10 km mężczyzn: godz. 07:15-09:05
  • Łyżwiarstwo szybkie - 500 m kobiet: godz. 12:00-14:00
  • Biathlon - bieg ze startu wspólnego mężczyzn: godz. 13:10-15:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 19.02.2018:

  • Łyżwiarstwo szybkie - 500 m mężczyzn: godz. 12:00-14:00
  • Skoki narciarskie 2018 - konkurs drużynowy na dużej skoczni: od godz. 13:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 20.02.2018:

  • Biathlon - sztafeta mieszana: od godz. 12:15
  • Kombinacja norweska - bieg na 10 km mężczyzn: godz. 13:45-14:30

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 21.02.2018:

  • Narciarstwo alpejskie - zjazd kobiet: godz. 03:00-5:00
  • Biegi narciarskie - sprint drużynowy: godz. 11:00-12:15
  • Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy mężczyzn: godz. 12:00-15:15

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 22.02.2018:

  • Biathlon - sztafeta kobiet: godz. 12:15-13:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 23.02.2018:

  • Łyżwiarstwo szybkie - 1000 m mężczyzn: 11:00-12:55
  • Biathlon - sztafeta mężczyzn: godz. 12:15-13:45

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 24.02.2018:

  • Bobsleje mężczyzn, godz. 01.30
  • Narciarstwo alpejskie - zawody drużynowe: godz. 03:00-05:00
  • Biegi narciarskie - bieg na 50 km mężczyzn: godz. 06:00-09:00
  • Curling godz. 07:35 
  • Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet, godz. 12:00 
  • Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn, godz. 12:00
  • Hokej na lodzie, godz. 13:10

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 25.02.2018:

  • Curling, godz. 01.05
  • Bobsleje mężczyzn - czwórki mężczyzn, godz. 01.30
  • Łyżwiarstwo figurowe, godz. 01.30
  • Hokej na lodzie - finał, godz. 05.10
  • Biegi narciarskie - bieg na 30 km kobiet stylem klasycznym kobiet, godz. 07:15-09:15
  • Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich 2018, godz. 12.00

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze