Zima 2017 - kiedy pierwszy śnieg?

i

Autor: fot./freeimages.com/toomas järvet Kiedy pierwszy śnieg w Polsce?

Zima 2017 - kiedy spadnie pierwszy śnieg?

2017-10-11 11:42

Czekacie na pierwszy śnieg zimy 2017? Może spaść już naprawdę niedługo! Specjalnie dla wszystkich wielbicieli białego puchu na ESKA.pl piszemy jakie są przewidywania synoptyków.

Zima 2017 może zaskoczyć nie tylko (jak zwykle) kierowców ale i nas! Pierwszy śnieg spadnie być może niedługo. To dobra informacja dla wielbicieli białego puchu, którzy czekają na niego nieraz przez cały rok. Co prawda w Polsce coraz rzadziej zdarza się nam widzieć wielkie zaspy śniegu ale zimy wciąż jeszcze potrafią sprawiać niespodzianki. Czy tak będzie i tym razem? Sprawdziliśmy przewidywania synoptyków na temat tego kiedy pierwszy śnieg.

Zima stulecia 2017 - w Polsce będzie najgorzej? >>

Kiedy spadnie pierwszy śnieg zimy 2017?

Długoterminowe prognozy pogody podają, że pierwszy śnieg może się pojawić już w drugiej połowie listopada. Ma to związek z przewidywanymi na ten okres przymrozkami. Prawdopodobnie białych płatków nie pojawi się wówczas dużo. Większych opadów synoptycy każą się spodziewać dopiero w grudniu. Oczywiście nie dotyczy to gór, gdzie śnieg zwykle pojawia się wcześniej. Narciarze i snowboardziści mogą już więc przygotowywać sprzęt na zimę 2017.

ZMIANA CZASU na zimowy 2017 - KIEDY i JAK?

Autor: brak danych

Kiedy jest zmiana czasu z letniego na zimowy? W którą stronę trzeba przesunąć wskazówkę zegarka? Sprawdźcie na ESKA.pl, by nie zaspać do szkoły lub pracy!

Zanim jednak nadejdą pierwsze mrozy, cieszmy się z uroków jesieni. A gdy październikowe popołudnia nie będą sprzyjały spacerom, warto spędzić czas przy dobrym filmie lub serialu. Polecamy horrory i filmy z dreszczykiem na eskaGO. Wejdź i oglądaj online dobre kino za darmo.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>