Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza

2017-11-18 12:27
Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza
Autor: fot. EAST NEWS Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza

Jaka będzie zima 2017/18? Ile śniegu spadnie i jak bardzo odczujemy mróz? Najnowsze przewidywania synoptyków podrzucamy na ESKA.pl!

Jaka zima 2017/2018? Pogoda w Polsce od lat potrafi zaskakiwać, więc nic dziwnego, że długoterminowa prognoza na najbliższe miesiące ciekawi wiele osób. Większość z nich ma nadzieję, że nie będzie tak, jak zapowiadali synoptycy. Jeszcze w październiku mówiło się, że czeka nas ciężka i długa zima. Pogoda według najnowszych przewidywań będzie bardzo zmienna. Słońce, deszcz, ale co ze śniegiem?

Jaka będzie zima 2017/2018 - pogoda w Polsce

Jaka będzie zima 2017? W tym roku synoptycy nie spodziewają się obfitych opadów śniegu. Po raz kolejny - w większości miast w Polsce - święta nie będą białe. Prawdziwe mrozy i biały puch nadejdzie w 2018. Zima przypomni o sobie od pierwszych dni miesiąca. Patrząc na długoterminową prognozę mamy dla was dobre wiadomości. Nie czeka nas zima stulecia!

Zima 2017/2018 - pogoda

Długoterminowa prognoza pogody w Polsce jest nam znana. Kalendarzowa zima zacznie się 21 grudnia, ale od razu nie odczujemy tego na naszej skórze. W grudniu spodziewane jest duże zachmurzenie, a z nieba częściej spadnie deszcz niż śnieg. Mróz również nie da nam mocno popalić. Spodziewane są temperatury 7 stopni na początku miesiąca, 3 stopnie w środku oraz 2 stopnie na koniec miesiąca. Nocą termometr pokaże nawet -8 kresek poniżej zera, przy czym odczuwalna temperatura wyniesie -12 stopni Celsjusza! Co w styczniu i lutym? Codziennie chłodno i temperatury od -6 do 4 stopni Celsjusza. Spodziewane są lekkie opady śniegu oraz marznącego deszczu. Zimą poprawienie pogody pod koniec stycznia i na początku lutego - wtedy dużo słońca.

Zima 2017 - kiedy spadnie pierwszy śnieg?

Autor: brak danych

  Zima 2017 może zaskoczyć nie tylko (jak zwykle) kierowców ale i nas! Pierwszy śnieg spadnie być może niedługo. To dobra informacja dla wielbicieli białego puchu, którzy czekają na niego nieraz przez cały rok. Co prawda w Polsce coraz rzadziej zdarza się na

Długoterminowa prognoza pogody to zawsze tylko przewidywania, które w każdej chwili mogą się zmienić. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem - jakiej zimy byście chcieli - ze śniegiem czy jednak bez? ;)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze