Ekipa

i

Autor: Screeny z YouTube: ekipowicze, Karol Friz Wiśniewski

Zeszyty Ekipy Friza - gdzie kupić? Cena, wzory i nie tylko

2021-07-28 9:47

Ekipa Friza nie stoi w miejscu. Po lodach, które były totalnym hitem i najbardziej pożądanym towarem w sklepach spożywczych, przyszła pora na wyprawkę szkolną. Wrzesień i nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, dlatego paczka youtuberów postanowiła kuć żelazo póki gorące. Gdzie kupić zeszyty z ich logo i nie tylko? Jaka jest ich cena? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Zeszyty Ekipy Friza - gdzie kupić? Cena, wzory i inne informacje na ten temat interesują nie tylko młodszych odbiorców, ale także starszych. Ekipa Friza to paczka przyjaciół, która prężnie działa w sieci. Podbili YouTube swoimi materiałami wideo, a następnie wzięli się za robienie biznesu. Współprace z przeróżnymi firmami, założenie sklepu z odzieżą, a później lody, które stały się absolutnym hitem tegorocznych wakacji. Na kolejną nowość nie trzeba było długo czekać. Ekipa zdecydowała się wydać debiutancką płytę Sezon 3, przy której współpracował między innymi producent muzyczny Donatan. Teraz youtuberzy przygotowują się do swojego pierwszego koncertu na żywo, który odbędzie się już 8 sierpnia w Krakowie w Centrum Sportu Parkowa. Jakby tego było mało, w największym centrum rozrywki w Polsce - Energylandii, powstała specjalna strefa Ekipy, która również stała się sztosem.

Ekipa Friza nie zwalnia tempa ani na chwilę! Wielkimi krokami zbliża się wrzesień i rok szkolny, dlatego niebawem do sklepów trafią artykuły szkolne. Dostępne będą między innymi zeszyty w formacie A4 i A5, a także teczki rysunkowe oznaczone logotypami Ekipy i firmy Herlitz. Gdzie je kupić i po ile?

Friz kiedyś i dziś

Ekipa - która piosenka pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Które słowa najbardziej Cię opisują?

Zeszyty Ekipy - cena, wzory

Po sukcesie związanym z lodami, Ekipa postanowiła pójść o krok dalej. Paczka youtuberów zdecydowała się na nawiązanie współpracy z producentem artykułów szkolnych, czyli marką Herlitz. Już w sierpniu pojawią się w sklepach zeszyty i teczki z logo Ekipy. Co ciekawe dostępna będzie kolekcja 12 różnych okładek w dwóch liniach kreatywnych. Szacowana ilość, która ma trafić na rynek w okresie sierpień - wrzesień, to aż około 7 milionów sztuk artykułów szkolnych! Gdzie kupić zeszyty Ekipy? Na ten moment oficjalna lista sklepów nie została jeszcze ogłoszona. Można jednak się domyślać, że będą one dostępne w dużych marketach lub w Emipku, ponieważ właśnie tam w większości dostępne są produkty firmy Herlitz. Ile będą kosztować zeszyty Ekipy? Cena nie jest jeszcze znana, jednak zeszyt 60-kartkowy w formacie A5 ze wzorem na okładce od firmy Herlitz kosztuje około 3,70 zł.