Zendaya

i

Autor: Rex Features/East News Dlaczego Zendaya nie zostanie gwiazdą popu?

Zendaya zdradziła dlaczego porzuciła karierę gwiazdy popu. Powód jest zaskakujący!

2022-06-08 11:42

25. letnia wokalistka, tancerka, odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu Euphoria i gwiazda w najnowszej wersji Spider-Mana ujawniła dlaczego woli aktorstwo od kariery muzycznej. Czemu Zendaya zrezygnowała kariery wokalistki? Powód wcale nie jest oczywisty! " Jako wokalista cały czas musisz być sobą " - mówi aktorka.

Zendaya zadebiutowała w 2010 roku jako gwiazda serialu Disney Channel “Taniec Rządzi”. We wrześniu 2012 podpisała kontrakt z wytwórnią Hollywood i rozpoczęła pisanie piosenek do swojego debiutanckiego albumu, który ukazał się rok później. To właśnie z niego pochodzi jej największy hit “Replay”. W 2016 roku wydała singiel “Something New”, który miał zapowiadać jej drugi album. Nie zrealizowała jednak planu dotyczącego kolejnego krążka. Dlaczego? "

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Nie wydaje mi się, że mogłabym być gwiazdą pop. To dlatego, że jako aktorka mam pewien poziom anonimowości, który naprawdę lubię. Mogę uporządkować swoje sprawy, poukładać sobie w głowie poprzez postać, którą gram i nikt nie musi o tym wiedzieć. Jako wokalista cały czas musisz być sobą - mówi aktorka

Sonda
Zendaya jest lepsza jako...

Zendaya chwali się zdolnościami wokalnymi również w produkcjach filmowych i telewizyjnych. W 2017 roku zagrała w oscarowym musicalu "Król Rozrywki". W marcu 2022 ukazał się soundtrack z drugiego sezonu “Euforii”, na którym pojawiły się dwa utwory z jej udziałem. "I'm Tired" z Labrinthem oraz "Elliot's Song", gdzie którym zaśpiewała w Towarzystwie Dominica Fike'a. Pare dni póxniej artystka napisała na Twitterze o swoim podejściu do tworzeniu muzyki.

Odeszłam od muzyki jakiś czas temu, z wielu powodów, ale nadal ją kocham, więc życzliwość i wsparcie, jakie otrzymałam w ciągu ostatnich kilku dni wiele dla mnie znaczą, dziękuję.

5 czerwca 2022 Zendaya odebrała nagrodę MTV Movie & TV Awards za rolę Rue w serialu "Euforia". Podczas gali nagrodzony został również film “Spider-Man: Bez drogi do domu”, w którym występowała u boku Toma Hollanda.