Zdjęcia raperów, zanim stali się sławni! Rozpoznasz ich wszystkich?

2020-01-14 12:21
Zdjęcia raperów, zanim stali się sławni! Rozpoznasz ich wszystkich?
Autor: Adam Degross (Post Malone) // Brian Kelly (Eminem) / Universal Music Poland Zdjęcia raperów, zanim stali się sławni! Rozpoznasz ich wszystkich?

Zdjęcia znanych raperów z całego świata, zanim stali się gwiazdami wielkiego formatu podbijają internet! Każdy nich już w tamtym okresie było kojarzonych przez swoich fanów. Internauta @CultureCentral_ na swoim koncie na Twitterze opublikował 36 zdjęć sławnych raperów za czasów ich dzieciństwa. Sprawdź, jak wielu z nich kojarzysz!

12 stycznia na Twitterze pojawił się wpis opublikowany przez @CultureCentral_, który przedstawia 36 ulubionych raperów jako dzieci. Tweet w dość szybkim tempie zdobył popularność i został udostępniony dalej przez prawie 3 tysiące użytkowników. Cały wpis składa się z czterech zdjęciowych kolaży, które przedstawiają wizerunek portretowy raperów. Na pierwszy rzut oka nie każdy z nich może być rozpoznawalny, biorąc pod uwagę fakt miniony czas. Na fotografiach możemy ujrzeć artystów takich jak T Pain, Drake, Cardi B, Jaz Z i wielu, wielu innych. Raperzy cały czas prężnie pracują nad swoimi muzycznymi karierami i nie porzucili swojego zamiłowania do muzyki. Internauta @CultureCentral_ już nie pierwszy raz opublikował na swoim Twitterze materiały mocno związane ze światem hip-hopu, jednak nie przyniosły one takiego echa jak w przypadku publikacji zdjęć raperów znanych na całym świecie.

Zdjęcia raperów - ilu rozpoznajesz?!

Tylko nieliczna grupa fanów jest w stanie rozpoznać wszystkich artystów na wymienionych zdjęciach. Każdy z nich zajmuje się muzyką zawodowo do dnia dzisiejszego. Pośród opublikowanych przez @CultureCentral_ zdjęć możemy zauważyć tylko trzy piosenkarki, co świadczy o dużej przewadze mężczyzn nad kobietami w świecie hip-hopu. W wytypowanej przez internautę puli raperów znalazło się miejsce dla Cardi Bi, Bhad Bhabie, a także Megan Thee Stallion.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze