Zdesperowany ojciec wydał 21 tys. dolarów na koncert Taylor Swift. Zrobił to dla córki!

i

Autor: Casey Flanigan/imageSPACE/Associated Press/East News

Szokujące

Zdesperowany ojciec wydał 21 tys. dolarów na koncert Taylor Swift. Zrobił to dla córki!

2023-07-22 17:51

Trasa Taylor Swift wzbudza ogromne emocje. Niektórzy są w stanie zrobić wszystko, aby tylko dostać się na jej widowisko. Ojciec jednej z fanek był zmuszony do tego, aby za bilety zapłacić ogromną sumę pieniędzy. Wydał na nie aż 21 tys. dolarów. Zrobił to, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej córki!

The Eras Tour jest jedną z największych tras koncertowych wszech czasów. Nic dziwnego, że koncert Taylor Swift w Polsce wzbudza tak ogromne emocje. Trasa po Europie odbędzie się dopiero za rok. Na ten moment to amerykańska część fanów może się cieszyć widowiskiem. Niestety, nie jest to możliwe dla wszystkich. W końcu wiele osób miało problemy z zakupieniem biletów. Pośród nich znajdował się tata jednej z wielbicielek wokalistki. Nie było łatwo, po drodze miał wiele zawirowań, jednak nie poddał się do samego końca. Ze względu na to, za wejściówki zapłacił niebotyczną kwotę, bo aż 21 tys. dolarów. Postanowił zrobić wszystko dla ukochanej córki. Szczegóły tej historii znajdziecie pod wideo!

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Koncert Taylor Swift - bilety za 21.000 dolarów

Tata fanki Taylor Swift został oszukany. Mężczyzna zakupił bilety na koncert Taylor Swift na stronie StubHub w ramach prezentu bożonarodzeniowego. Zapłacił 1800 dolarów za cztery bilety, które nigdy do niego nie dotarły. Niestety, firma oznajmiła, że nie ma możliwości rekompensaty, pozostał mu jedynie zwrot pieniędzy. Jego córka wraz z koleżankami były naprawdę podekscytowane na myśl o zobaczeniu swojej idolki. Wobec tego zdesperowany ojciec uznał, że nie zamierza się poddawać. Postanowił kupić wejściówki na innej stronie, która oferowała odsprzedaż i zapłacił za nie aż 21 tys. dolarów. Nie da się ukryć, że nie jest to jedyna taka sytuacja. Sprzedawcy żerują na fanach, którym nie udało się zdobyć biletów, sprzedając je w mocno zawyżonych cenach. Przy The Eras Tour ten sposób wzbogacania się jest naprawdę często stosowany!