Gwiazdy seriali

"Zbuntowany Anioł". Andrea zacięcie walczyła o serce Ivo. W jej rolę wcieliła się aktorka Mariana Arias. Jak dziś wygląda?

Andrea Ramos to jedna z czołowych bohaterek uwielbianego przez widzów serialu "Zbuntowany Anioł". W rolę przebiegłej narzeczonej Ivo wcieliła się argentyńska aktorka Mariana Arias. Jak zmieniła się przez lata? Okazuje się, że z czasem aktorstwo zeszło na drugi plan, a ona zajęła się inną profesją. Co dziś słychać u serialowej Andrei?

Spis treści

  1. "Zbuntowany Anioł" - telewizyjny hit sprzed lat 
  2. Andrea z telenoweli "Zbuntowany Anioł" 
  3. Mariana Arias zrezygnowała z kariery aktorskiej. Czym się zajęła? 
  4. Jak zmieniła się Andrea ze "Zbuntowanego Anioła"? 

"Zbuntowany Anioł" - telewizyjny hit sprzed lat 

"Zbuntowany Anioł" to argentyńska telenowela, która przez dwudziestu laty była w Polsce ogromnym hitem. Losy Milagros i Ivo przed ekranami telewizorów śledzili wszyscy! Serial po raz pierwszy trafił na antenę Polsatu 29 maja 2000 i był emitowany do 29 maja 2001 roku. "Zbuntowany Anioł" to fenomen na skalę światową, a rozpoczynająca go piosenka "Cambio Dolor" do dzisiaj jest nucona przez fanów telenoweli. 

Tasiemiec dostarczał widzom mnóstwa emocji. Trudna droga do szczęścia głównych bohaterów opatrzona była zarówno nóstwem wzruszeń jak i dużą dawką humoru. 

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował się Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu... - brzmi opis serialu.

Andrea z telenoweli "Zbuntowany Anioł" 

W główne role w "Zbuntowanym Aniele" wcielili się Natalia Oreiro i Facundo Arana. Do czołowych bohaterów telenoweli należała także m.in. Andrea Ramos. Przebiegła i bezwzględna narzeczona Ivo robiła wszystko, by nie pozwolić mu zbliżyć się do Mili. Żądna wejścia do bogatej rodziny nie wahała się nawet romansować z ojcem byłego narzeczonego, Federico. 

W rolę Andrei wcieliła się argentyńska aktorka Mariana Arias. W swojej karierze zagrała także w innych telenowelach, m.in. "Casablanca", "Odważna lalka" czy "Są miłością". 

Czytaj także: "Zbuntowany Anioł". Lata lecą, a serialowa Vicky nadal zachwyca!

Mariana Arias zrezygnowała z kariery aktorskiej. Czym się zajęła? 

Choć kariera serialowej Andrei zapowiadała się obiecująco, n początku lat 2000 kobiet postanowiła zrezygnować z aktorstwa. Nie oznacza to jednak, że całkowicie odcięła się od mediów! 

Mariana Arias jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Była aktorka ma także własną linię perfum. 

Jak zmieniła się Andrea ze "Zbuntowanego Anioła"? 

Gwiazda argentyńskiej telenoweli ma dzisiaj 58 lat. Mariana Arias jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak dziś wygląda. Choć lata lecą, Mariana Arias nadal jest piękną i zadbaną kobietą. Jak wygląda? W poniższej galerii prezentujemy jej najnowsze zdjęcia! 

Natalia Oreiro kiedyś i dziś. Tak wygląda Milagros ze „Zbuntowanego anioła”

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł