Zbiórka na pogrzeb rapera Zioło. W rekordowym tempie zebrano całą sumę!

2019-10-22 17:34 MK
Zioło
Autor: instagram.com/ziolotoja

Śmierć popularnego rapera o pseudonimie Zioło zaskoczyła wszystkich fanów sceny hip-hopowej w naszym kraju. Artysta, który wydał dwa albumy studyjne, zmarł w wieku zaledwie trzydziestu lat. W sieci powstała nawet specjalna zbiórka, gdzie internauci mogą wpłacać datki na zorganizowanie ceremonii pogrzebowej muzyka. O szczegółach przeczytasz już teraz na ESKA.pl.

Zioło nie żyje - ta informacja zaskoczyła wszystkich słuchaczy hip-hopu w Polsce. Michał Ziółkowski, bo tak naprawdę się nazywał, był aktywny na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat. W trakcie swojej kariery, zdążył wydać dwa albumy: Siema i Hip hop. Udało mu się także nawiązać współpracę z takimi gwiazdami polskiego hip-hopu, jak Ten Typ Mes czy KęKę. To właśnie koledzy z branży poinformowali o jego śmierci. Jeden z jego znajomych wpadł na pomysł, by zorganizować specjalną zbiórkę pieniędzy w internecie.

Raper Zioło nie żyje - powstała zbiórka

Po przekazaniu informacji o śmierci rapera, w serwisie Zrzutka.pl powstała specjalna zbiórka o nazwie Pogrzeb Michała Ziółkowskiego pseud. Zioło, gdzie internauci mogą wpłacać pieniądze ma zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Autor zbiórki zaznaczył, że powstanie jej ma na celu wsparcie matki rapera, z którą był on bardzo zżyty. W szybkim tempie, zebrano ponad sześć tysięcy złotych.

Najnowsze