Zazdrosna dziewczyna z memów została odnaleziona! Zobaczcie, jak wygląda

2018-06-29 15:54
Zazdrosna dziewczyna z memów została odnaleziona! Zobaczcie, jak wygląda
Autor: fot./screen/youtube.com/BadzmyPowazni Zazdrosna dziewczyna

Mem, którego jest bohaterką, znają wszyscy. A jak wygląda na normalnych fotkach? Na ESKA.pl prezentujemy zdjęcia słynnej 'zazdrosnej dziewczyny'.

Zazdrosna dziewczyna z memów została odnaleziona! W ujawnienie jej tożsamości zaangażowani byli oczywiście internauci. Wielu z nich zastanawiało się bowiem, kim jest i jak wygląda na normalnych fotkach bohaterka słynnego mema. Zainteresowanie nią nie powinno dziwić. W końcu zdjęcie, na którym widzimy ją oburzoną zachowaniem chłopaka oglądającego się za inną, został uznany za najlepszy mem 2017 roku.

Najlepszy mem, emoji i fotka z Insta wybrane! Zobacz nagrody Shorty 2017

Zazdrosna dziewczyna z memów na normalnych zdjęciach

Kim jest słynna Zazdrosna dziewczyna z memów? Okazuje się, że to 24-letnia Hiszpanka Carla Ramos. Dziewczyna brała udział w wielu sesjach do tak zwanych stock photos, czyli robionych na użytek komercyjny pozowanych zdjęć ukazujących ludzi w różnych sytuacjach. W sieci można znaleźć sporo takich zdjęć z Carlą w roli głównej (na większości udaje zaskoczoną), ale tylko fotografia z chłopakiem stała się obiektem żartów i przeróbek.

Internauci dotarli do Instagrama Carli Ramos. Dziewczyna zamieszcza tam mnóstwo zdjęć z rodziną, przyjaciółmi i... chłopakiem. Mamy nadzieję, że nie musi być o niego zazdrosna! :D

Merry christmas 🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽 Post udostępniony przez Carla Ramos (@krlaramos)
Sumando años 🎉 #HappyBirthdayToMe Post udostępniony przez Carla Ramos (@krlaramos)
Feliz de celebrar a tu lado otro cumpleaños más 💕 #happybirthday Post udostępniony przez Carla Ramos (@krlaramos)
#Marrakech #holiday #love Post udostępniony przez Carla Ramos (@krlaramos)

Najstarszy mem w historii - jak wygląda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze