ZAYN: teledysk do Like I Would w stylu filmu Tron. Co to za film?

2016-05-10 13:15
ZAYN Like I Would
Autor: fot. YouTube/ZaynVEVO ZAYN: teledysk do Like I Would w stylu filmu Tron. Co to za film?

Nowy teledysk ZAYNa już w sieci! Wideo do Like I Would zawiera sceny z filmu Tron. Co to za film? Jak bardzo Malik upodobnił się o bohatera produkcji? Sprawdźcie i zobaczcie na ESKA.pl

Zayn Malik: Like I Would ma filmowy teledysk! Były członek One Direction wrzucił do sieci wideo do piosenki z Mind of Mine we wtorek, 10 maja 2016. Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej sensacyjnych i intrygujących klipów ostatnich tygodni. Wszystko ze względu na to, że charakterystyczne kolory w połączeniu z klimatem utworu doskonale oddają podobieństwo filmu Tron. Sami autorzy nie zaprzeczają, że inspirowali się produkcją lat 80. XX wieku.

>>> Eurowizja 2016: kiedy? Data występu Michała Szpaka, transmisja TVP!

Tron - co to za film?

Tron – film fabularny, który na ekranach kin pojawił się w 1982 roku. Wątek produkcji opiera się na historii programisty, który zostaje przeniesiony do wnętrza komputera. W filmie użyto połączenia kilku technik komputerowych. Jedną z nich jest tzw. "backlit animation", czyli neonowe podświetlenie wyglądu postaci. W latach 80. zastosowanie takiej metody zapoczątkowało jej rozwój. Cyfrową animacją w całości wykreowano m.in. latające i jeżdżące pojazdy w świecie komputerowym, wyścigi motocykli Lightcycle, czy podróż do wnętrza komputera. Właśnie podobną grę świateł zastosowano w teledysku do Like I Would.

Zayn - teledysk do Like I Would

ZAYN - Like I Would: drugi po Pillowtalk singiel z albumu Mind Of Mind doczekał się teledysku! Pełny olśniewających świateł i laserów wideoklip do Like I Would został wyreżyserowany przez Directora X w studiu w Los Angeles.

Przypomnijmy, że debiutancki album Malika, byłego członka One Direction, swoją premierę miał 25 marca 2016.

>>> Nowości Muzyczne 2016: maj. To będzie gorący - muzyczny miesiąc!

RW

Zayn odszedł z One Direction, zespół robi sobie przerwę, a my... powinniśmy się z tego cieszyć! To znaczy, że od chłopaków dostaniemy jeszcze więcej piosenek! Czekając na kolejne płyty wokalistów z One Direction, oglądajcie filmy o zespole:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze