ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]

2017-03-24 14:18
ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [AUDIO]
Autor: fot. okładka singla ZAYN - Still Got Time ft. PartyNextDoor ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [AUDIO]

Nowa piosenka Zayna już jest! Still Got Time z gościnnym udziałem rapera PartyNextDoor to murowany kandydat na hit wiosny 2017? Przekonaj się już teraz!

Zayn przedstawia pierwszy singiel ze swojej nowej płyty! Still Got Time, utwór nagrany w Los Angeles jest efektem współpracy Zayna, Franka Dukes, Murda Beatz oraz kanadyjskiego rapera PartyNextDoor, którzy również stoją za jego produkcją. Naszym zdaniem ma ogromne szanse stać się jednym z największych hitów wiosny 2017. Dlaczego? Ex-wokalista One Direction tak jak zapowiadał, przedstawia o wiele bardziej dojrzałe brzmienie, które wielu przypomina... kawałki Drake'a. Zgadzacie się z taką opinią?
>> Facebook: którą gwiazdę przypominasz? Przekonaj się już teraz!

Nowa piosenka Zayna 2017 - Still Got Time

Wideo z tekstem do nowej piosenki Zayna pt. Still Got Time z PartyNextDoor możecie obejrzeć poniżej. Jakie są wasze wrażenia?

 

Nową piosenkę Zayna od dnia światowej premiery możecie usłyszeć w Radiu ESKA. Oprócz tego w piątek, 24 marca, jako nowość w Muzyką Się Żyje wybrzmi zupełnie świeży kawałek weterana sceny tanecznej, Davida Guetty!

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Autor: brak danych

David Guetta - nowa piosenka legendy sceny tanecznej być może będzie hitem wiosennych imprez! Gościnnie w nagraniu francuskiego producenta pojawia się hip-hopowy duet, który doskonale znacie: Nicki Minaj i Lil Wayne.

 

Najnowsze